☹️Czy kiedykolwiek chciałaś coś zrobić, ale nie zrobiłaś tego z obawy przed tym, co pomyślą sobie inni?

☹️Być może masz plany i marzenia, ale nie zabierasz się za ich realizację, bo boisz się reakcji innych i dalej podążasz uklepaną ścieżką?

☹️Może tkwisz w związku, który już dawno umarł, ale obawiasz się reakcji na wieść, że się rozstajecie?

☹️Chciałabyś zawodowo zajmować się czymś innym, ale w wyobraźni słyszysz te głosy sprzeciwu?

☹️ Być może tak mocno przejmujesz się opinią innych, aż rezygnujesz z wielu ważnych dla Ciebie rzeczy , tłumacząc, że się nie nadajesz lub, ze to nie jest dla Ciebie?

Jeżeli odpowiedziałaś TAK, na którekolwiek z tych pytań, to koniecznie bądź z nami.

Był taki czas w moim życiu kiedy opinia innych była dla mnie tak ważna, jak tlen do życia. działało to na mnie bardzo toksycznie, gdyż nie realizowałam wielu rzeczy z obawy przed opinią. Zastanawiałam się, czy ludziom się spodoba to co robię.

Czy to, co im przedstawię będzie wystarczająco dobre. Przez takie podejście wiele moich projektów zniknęło w czeluściach kosmicznych lub musiało długo czekać na swoją realizację.
Lata pracy nad sobą pozwoliły mi nauczyć się innego podejścia, gdyż to zamartwianie to była strata czasu, energii i mojego potencjału.

Z tym problemem mierzyły się również Anita, Patrycja oraz Lilianna. Jak sobie z tym poradziły, co im pomogło i jak teraz wygląda ich życie usłyszycie podczas naszej rozmowy.

A więcej info o Akademii znajdziesz tutaj: https://bit.ly/AkademiaLiderek4

Serdecznie zapraszam do obejrzenia video na:

[JAK PRZESTAĆ SIĘ PRZEJMOWAĆ OPINIAMI INNYCH I ZASTANAWIAĆ SIĘ CO WYPADA A CO NIE?]

⁉[JAK PRZESTAĆ SIĘ PRZEJMOWAĆ OPINIAMI INNYCH I ZASTANAWIAĆ SIĘ CO WYPADA A CO NIE?]⁉☹️Czy kiedykolwiek chciałaś coś zrobić, ale nie zrobiłaś tego z obawy przed tym, co pomyślą sobie inni? ☹️Być może masz plany i marzenia, ale nie zabierasz się za ich realizację, bo boisz się reakcji innych i dalej podążasz uklepaną ścieżką?☹️Może tkwisz w związku, który już dawno umarł, ale obawiasz się reakcji na wieść, że się rozstajecie?☹️Chciałabyś zawodowo zajmować się czymś innym, ale w wyobraźni słyszysz te głosy sprzeciwu?☹️ Być może tak mocno przejmujesz się opinią innych, aż rezygnujesz z wielu ważnych dla Ciebie rzeczy , tłumacząc, że się nie nadajesz lub, ze to nie jest dla Ciebie? Jeżeli odpowiedziałaś TAK, na którekolwiek z tych pytań, to koniecznie bądź z nami.Był taki czas w moim życiu kiedy opinia innych była dla mnie tak ważna, jak tlen do życia. działało to na mnie bardzo toksycznie, gdyż nie realizowałam wielu rzeczy z obawy przed opinią. Zastanawiałam się, czy ludziom się spodoba to co robię. Czy to, co im przedstawię będzie wystarczająco dobre. Przez takie podejście wiele moich projektów zniknęło w czeluściach kosmicznych lub musiało długo czekać na swoją realizację. Lata pracy nad sobą pozwoliły mi nauczyć się innego podejścia, gdyż to zamartwianie to była strata czasu, energii i mojego potencjału. Z tym problemem mierzyły się również Anita, Patrycja oraz Lilianna. Jak sobie z tym poradziły, co im pomogło i jak teraz wygląda ich życie usłyszycie podczas naszej rozmowy. A więcej info o Akademii znajdziesz tutaj: https://bit.ly/AkademiaLiderek4Serdecznie zapraszamKinga Bogdańska

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Montag, 7. September 2020

css.php