Jestem trenerem biznesu, mocnych stron, certyfikowanym trenerem FRIS®, autorką unikalnych programów dla kobiet: Akademii Mistrzyni Swojego Życia i Akademii Liderek, doradcą ds. wizerunku.

Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu zdobywanym przez ponad 15 lat, jestem jednym z bardziej kompetentnych i nastawionych na efekty mentorów na rynku polskim. Wartości, które odgrywają najważniejszą rolę w moim życiu to: rodzina, odwaga, wolność, kreatywność, korzystanie z wrodzonych talentów i rozwój osobisty.

Moim celem jest wzmacnianie kobiet w ich osobistej drodze do mistrzostwa, do pokonywania barier, życia zgodnego z marzeniami, i z własną, unikalną osobowością, także uwolnienie potencjałów i blokad, które stoją na drodze do ich realizacji.

 

Pierwszy kontakt z edukacją kobiet miałam już na studiach, w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Następnie rozwijałam swoje umiejętności trenerskie na wielu treningach oraz kursach, których podejmowałam się na przestrzeni kilku lat. Jako uzupełnienie praktyk trenerskich wybrałam także arteterapię, którą ukończyłam w krakowskiej Akademii Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych. Ponadto ukończyłam szkołę coachingu, uzyskałam certyfikację Trenera Mocnych Stron i Trenera FRIS®. Jestem w trakcie certyfikacji coachingu kryzysowego. Moją pasją jako uzupełnieniem procesu budowania pewności siebie jest kreowanie wizerunku. Ulubionymi tematami szkoleń, które prowadziłam są: diagnozowanie wrodzonych talentów, budowanie synergicznych zespołów, autentyczny przekaz, radzenie sobie ze stresem oraz umiejętności menadżerskie.

 

Jestem autorką procesu rozwojowego „Akademia Mistrzyni Swojego Życia”, która zdobyła statuetkę Bestseller Roku 2018 w kategorii program mentoringowy dla kobiet.

Jestem przekonana, że każdy ma możliwość kształtowania swojego życia i decydowania o jego jakości. Chcę wspomagać i towarzyszyć tym przemianom, ponieważ wierzę, że silna kobiety to silne, spójne, szczęśliwe i wartościowe społeczeństwo.

W podejmowanych przeze mnie działaniach dbam o najwyższą jakość wzajemnej współpracy, wdrażając nie tylko techniki pozwalające na odkrycie talentów, narzędzia do wzmacniania pewności siebie, jak i alternatywne, autorskie metody, które opracowałam dzięki wieloletniej współpracy z kobietami na różnym poziomie rozwoju osobistego.

 

Pracuję z osobami z pierwszych stron gazet, pracownicami korporacji, właścicielkami biznesów, z tymi kobietami, które gotowe są na pracę nad sobą, mają na to czas i środki.

Nie obiecam Ci, że Twoje życie się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Już na etapie kontraktu podpiszesz zobowiązanie do intensywnej pracy bo bez tej nic w Twoim życiu się nie zmieni. Tak jak olimpijczyk nie zdobywa medalu po kilku dniach treningu, tak i Ty potrzebujesz czasu. Pozwól mi być swoją towarzyszką zmiany.

Jesteś gotowa na życie w zgodzie ze sobą?

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych oraz oświadczasz iż zapoznałaś się z Polityką Prywatności oraz akceptujesz Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

O programie Akademia Mistrzyni Swojego Życia

 

Akademia Mistrzyni Swojego Życia to trzymiesięczna, autorska metoda pracy, dzięki której odkryjesz wewnętrzną siłę, potencjał, zbudujesz wysokie poczucie swojej wartości oraz wypracujesz asertywną postawę, po to byś mogła wreszcie żyć w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami, realizować swoje pasje i przede wszystkim być szczęśliwą, pewną siebie i sięgającą po swoje Kobietą.

 

Czujesz, że jesteś gotowa na prawdziwe zmiany w swoim życiu?

Klikając w przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymania praktycznych emaili i informacji handlowych oraz oświadczasz iż zapoznałaś się z Polityką Prywatności oraz akceptujesz Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną.

Kinga Bogdańska – Coaching & Training © 2016 – 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

css.php