Pierwsza tak kompleksowa książka na polskim rynku o odkryciu siebie, poukładaniu swoich ról, uporządkowaniu przeszłości oraz zaprojektowaniu upragnionej przyszłości.

 

 

 

 

Dla kogo jest ta książka?

Jeśli uważasz, że:

 

pełnisz wiele ról w życiu, ale większość Cię nie satysfakcjonuje,

jesteś zmęczona realizowaniem czyiś oczekiwań i potrzeb,

uważasz, ze nie zasługujesz w życiu na nic lepszego,

czujesz się źle Sama z Sobą,

chciałabyś więcej od życia, ale nie wiesz jak,

 Twoja trudna przeszłość mocno wpływa na Twoją teraźniejszość

 

Przeczytaj tę książkę!

Dzięki tej książce:

Zaczniesz doceniać Siebie taką jaką Jesteś.

Odpuścisz role, które Ci nie służą.

Posprzątasz Swoją przeszłość i wyciągniesz wnioski na przyszłość.

Odkryjesz mocne strony i na ich podstawie zbudujesz nową jakoś życia. 

Odkopiesz Swój wewnętrzny Skarb.

Zaprojektujesz Swoje wymarzone życie.

Przywrócisz Sobie prawo do radości, otwartości, ciekawości świata, ufności, czerpania z bliskości.

Zaprzyjaźnisz się z 7 Krasnoludkami i z ich pomocą zaplanujesz cele oraz plan ich realizacji.

Zaczniesz podróż w kierunku Swojego Mistrzostwa.

 

Zrób pierwszy krok i rusz w kierunku Swojego Mistrzostwa, bo dopóki Jesteś możesz wszystko!

 

Jak powstała ta książka?

1 lipca 2016 roku, wieczorem, siedząc na tarasie i słysząc cykanie świerszczy napisałam pierwszy rozdział. Miałam wstępny zarys książki. Za namową mentorki każdego dnia dopisywałam kolejne części. Czasami to było kilka zdań, czasami kilka stron. Sam proces pisania szedł dość łatwo – przecież wszystko miałam w sobie: doświadczenia, trudne lekcje, przemyślenia, pomysły na rozwiązania, sprawdzone pomysły.To był bardzo ważny moment w moim życiu – byłam na kocówce leczenia, wyniki były świetne. Lekarze zdziwieni zastanawiali się, jak to możliwe, że tak szybko dochodzę do siebie. Siła i energia szła z serducha. Książka pisała się sama. Młodszy synek wyjechał do swojego taty na wakacje. Na ustalony miesiąc. Ja do nich dojeżdżałam i spędzaliśmy fajny czas. Wszystko wydawało się poprawne i normalne.

Ale życie zaskoczyło mnie tak bardzo, że musiałam pisanie na jakiś czas odłożyć. Przyszedł dzień, który wszystko zmienił. Przewartościował wszystko, zmienił mnie i moje postrzeganie świata. Dzień, w którym stałam się Wojowniczką walczącą o bezpieczeństwo i normalność moich dzieci i moją. To był dzień, w którym okazało się, że nie mogę zabrać mojego malutkiego synka do domu, do Polski, bo jego tata perfidnie zaplanował zatrzymanie go u siebie. Pomagała mu w tym moja przyjaciółka. Rok spiskowali, jak to zrobić i w jaki sposób uśpić moją czujność. Wykorzystali pseudo empatie i nadzieję na normalność, żeby ściągnąć Malucha na Ukrainę.

Zaczęła się nierównomierna walka. Dobijanie się do biurokratów, policji, polityków, karmienie obietnicami otaczających ludzi. Nadzieja, która rosła i spadała w zależności od sytuacji, samotna walka z systemem. Ta walka trwała ponad rok . Każdy dzień to było wyzwanie: od wstania z łózka po kolejne zmagania.

Po dłuższej przerwie siadłam do książki i poczułam, że jest infantylna, zbyt prosta – oczywiście patrząc z mojego poziomu świadomości i samorozwoju. Nie wiedziałam co robić dalej. Wysłałam już gotową część mojej mentorce z zapytaniem, czy to co piszę ma sens i czy komuś będzie pomocne. Odpisała: „Dla mnie to, co piszesz, jest super. Pokazuje matkom, że można inaczej. No i ćwiczenia, zadania są bardzo mocne i konkretne. Pisz dalej. Matki potrzebują tej książki. „

Dostałam skrzydeł i wielkiej motywacji. Pisanie książki i proces jej powstawania był dla mnie lekarstwem na trudności osobiste. Samo pisanie było oczyszczające i dodające siły. Projekt Książka dał mi siły do życia i zmagania się z przeciwnościami stającymi na mojej drodze. To było moje trzecie dziecko. Równie kochane i wyczekiwane i pielęgnowane.

Niesamowite było też to, że osoby które współtworzyły tę książkę – ja, ilustratorka, grafik, łamacz -wszyscy byli tak samo zaangażowani. To dziecko książkowe ma wielu rodziców. I tak 7 lutego 2017 roku urodziło się moje trzecie dziecko: Mistrzyni Swojego Życia Żonglująca Matka.

To historia kobiety, która idąc samodzielnie przez życie napotyka kolejne wyzwania. Bywa różnie, ale zawsze znajduje rozwiązanie. Czasami to trwa dłużej, czasami krócej. Matki, która ucząc się, upadając, szkoląc i przepracowując swoje słabości, lęki i obawy, poznaje siebie i swoje możliwości po to by w nie za długim czasie dostać kolejne ciosy od życia. Gdyby nie miała siły, którą czerpie z wieloletniej pracy nad sobą padłaby bardzo szybko. Dzięki swojemu wewnętrznemu mistrzostwu, które daje jej siłę wygrywa z chorobą i na pięści walczy o powrót dziecka. Właśnie o tym jak czerpać z wewnętrznego mistrzostwa jest ta książka.

Napisałam tę książkę dla kobiet, które uważają, że Mistrzyni jest głęboko w nich i chcą ją uwolnić. Dla kobiet, które są zainteresowane tym, co powoduje, że nie mogą czuć się w pełni sobą w życiu.

Wyobraź sobie, że ta książka to Twój osobisty trener. Pozwól, że będę Cię prowadzić, motywować, inspirować, rzucać
na głęboką wodę. Wszystko dla Twojego dobra! Każdy rozdział, to kolejny krok. Czytając, nie śpiesz się. Wykonuj zadania w swoim tempie. Ale sukcesywnie postępuj do przodu.

Ja sama byłabym o wiele szybciej szczęśliwa i spełniona, gdyby ktoś podsunął mi taką książkę 16 lat temu. Na pewno pozwoliłaby mi uniknąć wielu błędów, które popełniłam lub niewłaściwych ścieżek, na które weszłam. Książka ta zawiera efekt długich lat pracy nad sobą, nad samoświadomością i poznawaniem siebie. Jest ona zapisem moich osobistych doświadczeń, zawodowych refleksji oraz wielu trudnych lekcji, jakie przyszło mi odrobić.

 

 

 

 

Recenzje Książki

Książka trafiła do mnie w środę, przeczytałam jednym tchem. Dwa dni później wróciłam do książki aby się nią delektować, zrobić zadania i wykonać ćwiczenia na nowo poznając siebie, pokolorowałam nawet obrazki skupiając się na przemyśleniach odnośnie tego, co powinnam dalej zrobić. Przemyśleniach bo książka dała mi ogromnego motywacyjnego kopniaka. Już wiem jak ustawiać swoje priorytety, gdzie brakuje mi wiedzy a co zbędnie zabiera mi czas. Szybko pozbyłam się kompleksów i wiem, że trzeba doceniać i kochać samą siebie. Wizja mojego Mistrzowskiego Życia zaczyna się spełniać a krasnoludki i to, co mogę z nimi zrobić coraz bardziej przybliżają mnie do celów. Książkę czyta się lekko mimo tego, że mocno daje do myślenia. Graficznie też jest piękna i cieszy oko! Mam w sobie diament i zamierzam go szlifować i pielęgnować każdego dnia. Jestem Kobietą, Mamą, Żoną, Właścicielką, Przyjaciółką i Szaloną Istotą Kochającą Życie – mam masę ról ale teraz już się w tym wszystkim nie pogubię. A moje pudełko przyjemności powoli się zapełnia….

Zostaję Mistrzynią nie jutro ale już dziś!

Szczerze polecam wszystkim Kobietom i będę o tej książce wspominała tam, gdzie tylko będę mogła! Bo mój egzemplarz leży przy łóżku w otoczeniu świec, aby mi przypominać że ja też jestem ważna.

Malgorzata

Pozwól sobie na Mistrzostwo. Książka dla wszystkich Kobiet podświadomie czujących, że prawdziwa Mistrzyni życia jest gdzieś głęboko w nich samych, że potrzebują tylko więcej energii, motywacji, a może odwagi, by poznać to swoje nowe, Mistrzowskie Ja. Książka napisana przez Kobietę, której życie nie rozpieszczało, stawiając przed nią kolejne wyzwania i trudne wybory hartowało jej ducha i siłę woli – tak by mogła z pełną świadomością spotkać się z Mistrzynią Swojego Życia – sobą samą.
W swojej książce Kinga Bogdańska zaprasza czytelniczki do wyruszenia w wyjątkową podróż w głąb siebie. Nie jest to jednak przyjemna wycieczka, a wymagająca i trudna wspinaczka na najwyższe szczyty swojego potencjału. Zaczerpnięte od różnych autorów ćwiczenia wybrane według szczegółowo przemyślanego klucza przeprowadzają czytelnika przez prawdziwy rollercoaster najróżniejszych – czasami skrajnych – emocji, po to by dotrzeć do głębokiej prawdy. Stanąć z nią twarzą w twarz i bez lęku przytulić samą siebie od tej małej dziewczynki, o której potrzebach tak często zapominamy, po poważną, odpowiedzialną kobietę, żonę, matkę, businesswoman.
Kinga Bogdańska w przeciwieństwie do wielu innych osób zajmujących się szkoleniami i coachingiem, przeszła w swoim życiu bardzo wiele. Te doświadczenia ukształtowały jej silne poczucie własnej wartości i pozwoliły zrozumieć co jest dla niej najważniejsze. Na początku książki dzieli się swoją osobistą historią, by wzmocnić czytelnika i pokazać mu, ze skoro jej się udało wyjść z tak trudnych sytuacji to i jemu się uda, pod warunkiem oczywiście, że włoży w to odpowiednio dużo wysiłku i pracy własnej.
“Mistrzyni Swojego Życia” to nie książka dla kobiet idealnych, które na zmianę chcą czekać z założonymi rękami, co najwyżej przeczytawszy kolejną mądrą książkę. Autorka stawia przed czytelnikami wiele wyzwań w postaci prac domowych, codziennych zadań i ćwiczeń rozwojowych połączonych z medytacją. Dopiero dzięki rzetelnemu ich wykonaniu ma się możliwość odkryć prawdziwe bogactwo mądrości drzemiące w książce, a co za tym idzie połączyć się ze swoją Mistrzowską Naturą.
Jestem bardzo dumna, ze portal Woman-News jest jednym z patronów medialnych akurat tej książki, gdyż jestem przekonana, że pomoże ona wielu kobietom zupełnie inaczej spojrzeć na swoje codzienne zmagania i słabości. Pozwoli im znaleźć siłę i stanie się światłem prowadzącym je do lepszego, głębszego życia, które sobie wymarzyły. Do życia jakiego zawsze pragnęły, a o które bały się zawalczyć. “Mistrzyni swojego Życia” to nie jest książka dla leni, którzy uważają, że zasłużyli na wszystko co najlepsze, ani dla księżniczek czekających na księcia na białym rumaku. To książka dla realnych kobiet z krwi i kości, które chcą się rozwijać i dawać światu to, co mają najlepszego!

Kinga

Jaką miarą sądzić książkę, która jest w pewnym stopniu odzwierciedleniem doświadczeń autorki? Kinga z pewnością sądu nie potrzebuje. Ona już wie o sobie wystarczająco dużo, nie prosi o ocenę. Jest jak lustro rozbite na milion ostrych kawałków, a każda kobieta choć w jednym elemencie jej układanki zobaczy siebie.
Otwartość autorki w dzieleniu się osobistymi przeżyciami może być dla niektórych przytłaczająca, dla innych będzie cennym wyrazem oddania się czytelnikowi. Książka kierowana jest głównie do kobiet, napisana prostym językiem i z bardzo osobistym przekazem we wstępie, daje poczucie bliskości z autorką i buduje przyjacielską atmosferę. Siła wzajemności niejako wymusza na czytelniku podobny stopień zaangażowania. Zabieg wydaje się pożądany, ponieważ w książce znajdziemy wiele praktycznych ćwiczeń do samodzielnego zastosowania w domowych warunkach, które wymagają szczerości i otwartości względem siebie.
Czy przepis Kingi jest skuteczny?
Autorka daje proste, ale sprawdzone przez siebie sposoby na podniesienie samooceny i zwiększenie motywacji, na odnalezienie swojego wewnętrznego skarbu, uskrzydlonego diamentu. Brzmi górnolotnie? Być może. Ale w jej przypadku okazało się skuteczne. Dlaczego więc Ty nie miałabyś spróbować?
Książka godna uwagi, może bowiem spowodować, że po jej przeczytaniu zaczniemy inaczej patrzeć na swoje życie.

Inez

Kobieta, córka, siostra, mama, żona, pracownik, sąsiadka, przyjaciółka, znajoma, osoba do zadań specjalnych… Można rozwijać tę listę w nieskończoność. Ciągle jednak mamy na myśli jedną osobę. Może właśnie Ciebie? Może Twoją siostrę, przyjaciółkę? Jak żonglować tymi rolami i związanymi z nimi zadaniami? Często jest to trudne i wiele kobiet próbuje szukać inspiracji w historiach i doświadczeniach innych kobiet, telewizji, radio czy książkach.

I oto jest! Wiele odpowiedzi znajdziesz w niezwykłej książce Kingi Bogdańskiej pt. „Mistrzyni Swojego Życia”.
To pozycja dla kobiet, które w ferworze codzienności tracą czasami siłę, motywację i sens we wszystkie swoje działania. Ta książka to niezwykła podróż w głąb siebie, której celem jest odgruzowanie swojego diamentu i budowanie na nim swojego Mistrzostwa, poznanie samej siebie i zaakceptowanie tego jaka naprawdę Jesteś.

Ta książka, przyniesie Ci spokój i pozwoli nie dać się zwariować, spojrzeć na wiele spraw z dystansem. Dzięki niej odkryjesz i pokochasz swój wewnętrzny diament, poukładasz swoje role życiowe, poznasz swoją misję i zaczniesz żyć „pełną piersią”.
Po lekturze tej książki przestaniesz bać się marzyć i zaczniesz spełniać swoje marzenia. Ta książka jest przepełniona mądrością, osobistą historią, refleksjami, lekcjami, przemyśleniami i inspiracją, do której chce się wracać. Sposób w jaki napisana jest książka pozwala czuć się czytelniczce ważną i kochaną, a autorka z pełną odpowiedzialnością i skutecznością walczy o skarb czytelniczki, który ostatecznie zostaje odkryty.

Istnieje ryzyko, że przez zadania do wykonania, które będziesz dostawać po drodze od autorki nie będzie to do końca łatwe, ale jestem przekonana, że jeśli się odważysz, ta książka wniesie do Twojego życia takie zmiany, o których nawet nie śniłaś. Po lekturze tej książki Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.
Sięgnij po „Mistrzynię Swojego Życia” i po prostu zostań Mistrzynią Swojego Życia!

Beata

Wybierz najlepszą opcję dla siebie

Książkę możesz kupić  w ofercie SPECJALNEJ
 Podejmij decyzję od razu i stań się właścicielką   książki, która dosłownie zmieni życie Twoje i Twojej rodziny raz na zawsze.!
Automatycznie po zakupie (dajmy sobie 15 min), na Twój e-mail dostaniesz dostęp do e-booka!
To jest jedna z tych decydujących decyzji w Twoim życiu…
Bez względu na to, co wydarzyło się w przeszłości w Twoim życiu lub co dzieje się teraz, pamiętaj, nigdy nie jest za późno, aby zmienić ścieżkę i rozpocząć od nowa! 
PAMIĘTAJ, że dopóki jesteś MOŻESZ WSZYSTKO!

 

Autorka

Nazywam się Kinga Bogdańska.

Przez wiele lat borykałam się z problemem nieakceptowania siebie. Doprowadziło mnie to wielu problemów w relacjach osobistych oraz zawodowych. Negatywnie wpłynęło na relacje z moim synem oraz współpracownikami. Przyszedł  moment w którym podjęłam decyzję, że pora coś zmienić w życiu. Zaczęłam szukać różnych rozwiązań: książek, kursów, pomocy specjalistów. Niestety te działania okazały się niewystarczające. Brakowało mi osoby, która na podstawie swojego doświadczenia pokaże mi co mam konkretnie zrobić, aby żyć w zgodzie z sobą.Nie znalazłam kogoś takiego.  Wtedy właśnie rozpoczął się etap moich eksperymentów i sprawdzania co działa a co nie. Po 3 latach intensywnej pracy nad sobą poczułam się wreszcie dobrze z sobą. Poczułam się wolna od ocen innych i niezależna od emocji innych. Pokochałam siebie taką jaką jestem i każdego dnia dbam o siebie i swoje talenty. na bazie własnych doświadczeń stworzyłam program w którym pomagam kobietom takim jak Ty odnaleźć siebie.

Jestem autorką programu rozwojowego „Akademia Mistrzyni Swojego Życia”, za którą zdobyłam statuetkę Bestseller Roku 2018 w kategorii program mentoringowy dla kobiet.

Moim celem jest wzmacnianie kobiet w ich osobistej drodze do mistrzostwa, do pokonywania barier, życia zgodnego z marzeniami, i z własną, unikalną osobowością, także uwolnienie potencjałów i blokad, które stoją na drodze do ich realizacji.

Jestem zapraszana jako prelegentka eventów skierowanych głównie do kobiet.Do tej pory wzięłam już udział w konferencjach Akademii Law Business Quality, w VII Polish Businesswomen Congress , W Eco Relacjach z samą sobą, Spince Biznesu, Nie Sama Mama, Inspiracje Warszawskie, Kobiety Mają Głos, Międzynarodowych Targach Mody Ptak, Metamorfoza Spinki Biznesu oraz podczas wewnętrznych spotkań korporacyjnych jako mówca motywacyjny. Jako ekspert jestem zapraszana do programów telewizyjnych oraz radiowych.

Dzisiaj chcę Tobie pomóc zaakceptować siebie  i uwolnić Twój wrodzony potencjał.
Nie obiecam Ci, że Twoje życie się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. bo tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie.

Pozwolisz mi być towarzyszką  Twojej zmiany?

Kinga Bogdańska – Coaching & Training © 2016 – 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

css.php