[CECHY PRZYWÓDCZE WŚRÓD KOBIET]

Według profesora Øyvinda L. Martinsena, dyrektora ds. Przywództwa i zachowań organizacyjnych w BI Norwegian Business School, kobiety lepiej nadają się do przywództwa niż ich męscy odpowiednicy w większości dziedzin, ale zdecydowanie nie we wszystkich .
Podczas tej transmisji porozmawiam na ten temat z Jackiem Santorskim Wydawnictwo Jacek Santorski & Co –
profesorem honorowym w Szkole Biznesu PW gdzie od dekady realizuje autorski projekt Akademia Psychologii Przywództwa, wsród 800 osób które ukończyły APP blisko połowę reprezentują kobiety – przedsiębiorczynie zarządzające swoimi biznesami i top menagerki polskich i międzynarodowych korporacji:
byłym psychoterapeutą, aktualnie psychologiem społecznym i biznesu, autorem 10- ciu książek, superwizorem i mentorem.

To będzie bardzo ciekawy live  Nie może Cię zabraknąć.

Kinga Bogdańska

Serdecznie zapraszam do obejrzenia video na:

[CECHY PRZYWÓDCZE WŚRÓD KOBIET]

[CECHY PRZYWÓDCZE WŚRÓD KOBIET]Według profesora Øyvinda L. Martinsena, dyrektora ds. Przywództwa i zachowań organizacyjnych w BI Norwegian Business School, kobiety lepiej nadają się do przywództwa niż ich męscy odpowiednicy w większości dziedzin, ale zdecydowanie nie we wszystkich .Podczas tej transmisji porozmawiam na ten temat z Jackiem Santorskim Wydawnictwo Jacek Santorski & Co – profesorem honorowym w Szkole Biznesu PW gdzie od dekady realizuje autorski projekt Akademia Psychologii Przywództwa, wsród 800 osób które ukończyły APP blisko połowę reprezentują kobiety – przedsiębiorczynie zarządzające swoimi biznesami i top menagerki polskich i międzynarodowych korporacji:byłym psychoterapeutą, aktualnie psychologiem społecznym i biznesu, autorem 10- ciu książek, superwizorem i mentorem. To będzie bardzo ciekawy live 🙂 Nie może Cię zabraknąć. Kinga Bogdańska

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Mittwoch, 22. Juli 2020

css.php