Biznes online może być świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, chcących pracować z dowolnego miejsca, mieszkających w małych miejscowościach czy za granicą. Gdziekolwiek jesteś, skup się na swoich mocnych stronach, a zyskasz szereg klientów i wystartujesz z własną firmą!
Moim Gościem będzie NIESAMOWITA TORPEDA @Patrycja Czerwińska , autorka ebooka SZYBKI START. Co mówi o sobie: “Swoją przygodę z biznesem online zaczęłam ponad 4 lata temu. Byłam przemęczoną samotnie wychowującą mamą rocznego synka Patryczka na etacie w kancelarii księgowej, chodzącą jeszcze do szkoły w Niemczech. Zaczęłam biznes online bo nie miałam czasu, pieniądze liczyłam od pierwszego do ostatniego i kompletnie nie spełniałam się w tym, co robiłam. Brakowało mi możliwości rozwoju. Przez pół roku działając na maksymalnych obrotach w biznesie online a przy tym jeszcze pracując oraz ucząc się, zrezygnowałam z etatu a po roku czasu wróciłam do Polski. W przeciągu tych czterech lat zmieniłam stare Lupo na nowego Mercedesa E-klasę, stare mieszkanie na nowe własnościowe mieszkanie z ogr��dkiem. Z przemęczonej mamy zmieniłam się w niezależną kobietę, która w końcu ma to, co jest bezcenne, czyli czas.”

📲od najszybszej dyrektorki dowiesz się:

👉🏻 w rozwiązaniu jakich problemów pomoże Ci workbook
👉🏻 jak przebiega rekrutacja w zespole rekordzistów networku – porozmawiamy o liczbach
👉🏻 w jaki sposób postrzegać media społecznościowe by budowanie relacji jak i swojego brandu stało się proste i przyjemne – zasięgi na FB – fakty
👉🏻 co jest najważniejsze w okresie momentum Twojego biznesu jak i w wydostaniu się z przestoju czy tak zwanego doła

Będzie energetycznie, motywująco i na pewno inspirująco.Prezentów też nie zabraknie.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia video na:

[SZYBKI START W BIZNESIE ONLINE]

[SZYBKI START W BIZNESIE ONLINE]Biznes online może być świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, chcących pracować z dowolnego miejsca, mieszkających w małych miejscowościach czy za granicą. Gdziekolwiek jesteś, skup się na swoich mocnych stronach, a zyskasz szereg klientów i wystartujesz z własną firmą!Moim Gościem będzie NIESAMOWITA TORPEDA @Patrycja Czerwińska , autorka ebooka SZYBKI START. Co mówi o sobie: "Swoją przygodę z biznesem online zaczęłam ponad 4 lata temu. Byłam przemęczoną samotnie wychowującą mamą rocznego synka Patryczka na etacie w kancelarii księgowej, chodzącą jeszcze do szkoły w Niemczech. Zaczęłam biznes online bo nie miałam czasu, pieniądze liczyłam od pierwszego do ostatniego i kompletnie nie spełniałam się w tym, co robiłam. Brakowało mi możliwości rozwoju. Przez pół roku działając na maksymalnych obrotach w biznesie online a przy tym jeszcze pracując oraz ucząc się, zrezygnowałam z etatu a po roku czasu wróciłam do Polski. W przeciągu tych czterech lat zmieniłam stare Lupo na nowego Mercedesa E-klasę, stare mieszkanie na nowe własnościowe mieszkanie z ogr��dkiem. Z przemęczonej mamy zmieniłam się w niezależną kobietę, która w końcu ma to, co jest bezcenne, czyli czas."📲od najszybszej dyrektorki dowiesz się: 👉🏻 w rozwiązaniu jakich problemów pomoże Ci workbook👉🏻 jak przebiega rekrutacja w zespole rekordzistów networku – porozmawiamy o liczbach 👉🏻 w jaki sposób postrzegać media społecznościowe by budowanie relacji jak i swojego brandu stało się proste i przyjemne – zasięgi na FB – fakty👉🏻 co jest najważniejsze w okresie momentum Twojego biznesu jak i w wydostaniu się z przestoju czy tak zwanego dołaBędzie energetycznie, motywująco i na pewno inspirująco.Prezentów też nie zabraknie.Do zobaczenia.

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Mittwoch, 24. Juni 2020

css.php