Muzyka może wprowadzić w relaks, obudzić siły witalne, przywołać wspomnienia, a nawet zmniejszyć odczuwanie bólu. Dzięki temu może być stosowana jako narzędzie terapeutyczne. Jak działa i jak można ją stosować w swoim codziennym życiu opowie nam mój wyjątkowy gość @Dawid Skrzypek. Kim jest? “Jestem inicjatorem projektu SoundDome „Źródło Zdrowia”

SoundDome to innowacyjny mobilny projekt propagujący holistyczną wiedzę z zakresu profilaktyki zdrowia. Tworzę ten mobilny projekt jako artysta multimedialny i muzykoterapeuta. Do projektu zaprosiłem artystów tworzących w podobnym duchu – kreacji sercem. Dotychczas SoundDome brał udział w festiwalach w Polsce i zagranicą: Wibracje, Art of Healing, Serpięte, Indian Spirit. Łączę fizykę i duchowość, tradycję z nowoczesnością. Pracuje z częstotliwościami i rezonansem dźwięku oraz z energią pola kwantowego. Podczas pandemii prowadziłem codzienne transmisje live Poranny Qi Gong.
Kreuję rzeczywistość po przez sztukę ( tą tradycyjną i nowoczesną multimedialną ) tworze projekcje wielkoformatowe i hologramy – ten ostatni w Jerozolimie – hologram Jezusa. W swojej autorskiej technice wchodzę w rezonans z polem kwantowym – można to porównać do operacji na hologramie przy otwartej energii serca. Transformuje stare schematy, myśli i przekonania na nowe z wysoką wibracją i harmonią. Jest to rodzaj ewolucji percepcji – transformacja świadomości.”

Podczas tej transmisji doświadczysz mocy muzyki. Serdecznie zapraszam do obejrzenia video na:

[MUZYKOTERAPIA SPOSOBEM NA ODREAGOWANIE]

[MUZYKOTERAPIA SPOSOBEM NA ODREAGOWANIE]Muzyka może wprowadzić w relaks, obudzić siły witalne, przywołać wspomnienia, a nawet zmniejszyć odczuwanie bólu. Dzięki temu może być stosowana jako narzędzie terapeutyczne. Jak działa i jak można ją stosować w swoim codziennym życiu opowie nam mój wyjątkowy gość @Dawid Skrzypek. Kim jest? "Jestem inicjatorem projektu SoundDome „Źródło Zdrowia”SoundDome to innowacyjny mobilny projekt propagujący holistycznąwiedzę z zakresu profilaktyki zdrowia. Tworzę ten mobilny projekt jako artysta multimedialny i muzykoterapeuta. Do projektu zaprosiłem artystów tworzących w podobnym duchu – kreacji sercem. Dotychczas SoundDome brał udział w festiwalach w Polsce i zagranicą: Wibracje, Art of Healing, Serpięte, Indian Spirit. Łączę fizykę i duchowość, tradycję z nowoczesnością.Pracuje z częstotliwościami i rezonansem dźwięku oraz z energią pola kwantowego.Podczas pandemii prowadziłem codzienne transmisje live Poranny Qi Gong.Kreuję rzeczywistość po przez sztukę ( tą tradycyjną i nowoczesną multimedialną ) tworze projekcje wielkoformatowe i hologramy – ten ostatni w Jerozolimie – hologram Jezusa.W swojej autorskiej technice wchodzę w rezonans z polem kwantowym – można to porównać do operacji na hologramie przy otwartej energii serca.Transformuje stare schematy, myśli i przekonania na nowe z wysoką wibracją i harmonią. Jest to rodzaj ewolucji percepcji – transformacja świadomości."Podczas tej transmisji doświadczysz mocy muzyki. Serdecznie Cię zapraszamy. Oczywiście niespodzianek też nie zabraknie. Kinga Bogdańska

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Dienstag, 9. Juni 2020

css.php