Praca to zło konieczne.
Trzeba robić wszystko, żeby mieć jak najwięcej wolnego.
Ktoś, kto lubi swoją pracę, jest pracoholikiem.
W pracy trzeba robić rzeczy, których się nie lubi, inaczej to nie praca.
Oddzielenie pracy odpoczynku i przyjemności jest konieczne.
Im ciężej pracujemy, tym mamy większą szansę na sukces.

Wydaje mi się, że wiele osób tak myśli, w jakimś stopniu.
Znam też takie osoby, sama się do nich zaliczam dla których praca jest pasją, robieniem na co dzień tego, co się kocha. Najlepiej na własny rachunek, żeby decydować o tym jak, gdzie, kiedy i z kim się pracuje. Z ciekawymi wyzwaniami, satysfakcją i poczuciem sensu. Szczęśliwe życie, święty Graal naszych czasów.

Dla nich praca jest częścią życia. I najczęściej myślą w taki sposób:

💥To, co robię zawodowo mówi wiele o tym, kim jestem.
💥Praca nie jest całym życiem, ale ważną jego częścią. Dobrze jest ją lubić.
💥W pracy staram się robić jak najwięcej rzeczy, które uwielbiam.
💥Odpoczynek jest niezbędny, nie tylko od pracy.
💥Wiele zależy od nas, ale nie wszystko. Do sukcesu może przyczynić się np. przypadek.

Moimi gośćmi będą TRE VOCI: Miłosz, Wojtek i Mikołaj, tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny, wybuchowy koktajl, którego największym atutem są występy na żywo. TREvoci już od prawie pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia.

Porozmawiamy o szczęściu, pasji, pracy, przyjaźni, odpoczynku i planach na przyszłość.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia video na:

 

💥[MOJA PRACA MOJĄ PASJĄ. CZY TO MOŻLIWE?]💥

💥[MOJA PRACA MOJĄ PASJĄ. CZY TO MOŻLIWE?]💥❌Praca to zło konieczne. ❌Trzeba robić wszystko, żeby mieć jak najwięcej wolnego.❌Ktoś, kto lubi swoją pracę, jest pracoholikiem.❌W pracy trzeba robić rzeczy, których się nie lubi, inaczej to nie praca.❌Oddzielenie pracy odpoczynku i przyjemności jest konieczne.❌Im ciężej pracujemy, tym mamy większą szansę na sukces.Wydaje mi się, że wiele osób tak myśli, w jakimś stopniu.Znam też takie osoby, sama się do nich zaliczam dla których praca jest pasją, robieniem na co dzień tego, co się kocha. Najlepiej na własny rachunek, żeby decydować o tym jak, gdzie, kiedy i z kim się pracuje. Z ciekawymi wyzwaniami, satysfakcją i poczuciem sensu. Szczęśliwe życie, święty Graal naszych czasów.Dla nich praca jest częścią życia. I najczęściej myślą w taki sposób: 💥To, co robię zawodowo mówi wiele o tym, kim jestem.💥Praca nie jest całym życiem, ale ważną jego częścią. Dobrze jest ją lubić.💥W pracy staram się robić jak najwięcej rzeczy, które uwielbiam.💥Odpoczynek jest niezbędny, nie tylko od pracy.💥Wiele zależy od nas, ale nie wszystko. Do sukcesu może przyczynić się np. przypadek.Moimi gośćmi będą TRE VOCI: Miłosz, Wojtek i Mikołaj, tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka.Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny, wybuchowy koktajl, którego największym atutem są występy na żywo.TREvoci już od prawie pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia.Porozmawiamy o szczęściu, pasji, pracy, przyjaźni, odpoczynku i planach na przyszłość.Koniecznie bądźcie z nami Kinga Bogdańska

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Freitag, 22. Mai 2020

css.php