Setki osób, tłum, kobiety gorączkowo przesuwające wieszak za wieszakiem. Koszule, spódnice, spodnie – wszystko za mniej niż pół ceny. Między półkami przepychają się nastolatki, najbardziej zaprawione w bojach. Z każdej witryny sklepowej w centrach handlowych poganiają nas ogłoszenia informujące o przecenach i wyprzedażach. Zachęceni kolorowymi metkami zapominamy, po co przyszliśmy, i sięgamy po towary, które wcale nie są nam potrzebne. Dopiero w domu zastanawiamy się, po co nam koszula w nienoszonym nigdy kolorze czy kolejna para podobnych butów.


Jak się nie zgubić wśród setek ofert? Kiedy wyprzedaże naprawdę są okazją, a kiedy służą wyłącznie nabijaniu klientów w butelkę? O tym wszystkim porozmawiamy z moim gościem: Adam Chowański– dyplomowanym kreatorem wizerunku. Absolwentem Professional School of Style oraz prestiżowych kursów Fashion Project Academy.Adam już od ponad 10 lat zmienia styl Polek i Polaków.


Znany jest z cyklu metamorfoz „W stroju Adama” na antenie Dzień Dobry TVN oraz programu „Sposób na suknię” na kanale TLC. Ekspert 3. i 4. edycji “Projektu Lady”.
Adam jest oficjalnym stylistą i personal shopperem Galerii Mokotów. Prowadzi vloga “The Look Inside”, jest wykładowcą studiów podyplomowych w Wyższej Szkole VIAMODA.

 

Serdecznie zapraszam do obejrzenia video na:

[JAK NIE OSZALEĆ PODCZAS WYPRZEDAŻY, CZYLI JAK ROBIĆ 'EKOLOGICZNE' ZAKUPY?]

[JAK NIE OSZALEĆ PODCZAS WYPRZEDAŻY, CZYLI JAK ROBIĆ 'EKOLOGICZNE' ZAKUPY?]Setki osób, tłum, kobiety gorączkowo przesuwające wieszak za wieszakiem. Koszule, spódnice, spodnie – wszystko za mniej niż pół ceny. Między półkami przepychają się nastolatki, najbardziej zaprawione w bojach. Z każdej witryny sklepowej w centrach handlowych poganiają nas ogłoszenia informujące o przecenach i wyprzedażach. Zachęceni kolorowymi metkami zapominamy, po co przyszliśmy, i sięgamy po towary, które wcale nie są nam potrzebne. Dopiero w domu zastanawiamy się, po co nam koszula w nienoszonym nigdy kolorze czy kolejna para podobnych butów. Jak się nie zgubić wśród setek ofert? Kiedy wyprzedaże naprawdę są okazją, a kiedy służą wyłącznie nabijaniu klientów w butelkę? O tym wszystkim porozmawiamy z moim gosciem: Adam Chowański- dyplomowanym kreatorem wizerunku. Absolwentem Professional School of Style oraz prestiżowych kursów Fashion Project Academy.Adam już od ponad 10 lat zmienia styl Polek i Polaków.Znany jest z cyklu metamorfoz „W stroju Adama” na antenie Dzień Dobry TVN oraz programu „Sposób na suknię” na kanale TLC. Ekspert 3. i 4. edycji “Projektu Lady”.Adam jest oficjalnym stylistą i personal shopperem Galerii Mokotów. Prowadzi vloga “The Look Inside”,, jest wykładowcą studiów podyplomowych w Wyższej Szkole VIAMODA.Serdecznie zapraszamy, na pewno bedzie ciekawie.Kinga

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Mittwoch, 20. Mai 2020

css.php