Czyli o zawodzie o jakim marzy prawie każda kobieta i pracy jaką nie każda może wykonywać jeśli nie traktuje jej jako zabawy.

Makijaż to domena kobiet. Wykonujemy go bez względu na wiek, na kolor skóry, na pozycję społeczną czy na wyznanie. Każdego dnia miliardy kobiet na całym świecie o poranku wykonują ten sam rytuał – malują się. Nawet na kwarantannie. Niektóre z nas potrafią umalować się dosłownie w 5 minut, innym, rytuał ten zajmuje dużo więcej czasu. Może o wiele za dużo? Czasem nie zjadamy nawet śniadania i wybiegamy szybko do pracy… umalowane. Dlaczego tak robimy? Podobno makijaż pozwala nam kobietom, ukryć swoją szpetotę, że kreuje nasz zewnętrzny wizerunek, taki, o jakim marzymy, jakiego się od nas oczekuje. Może to tylko złośliwość, tych obdarzonych w wyraziste rysy, wręcz idealnych? A może mają jednak rację? Co daje nam makijaż i jak bardzo wkracza w nasze życie? w jaki sposób dobrze się malować? A może po kwarantannie rzucić wszystko i zostać wizażystką?

Na te i inne pytania odpowie nam PAULINA SOBOTA. Kim jest i co o sobie mówi:
“Od 16 roku życia zawodowo zajmuję się makijażem i stylizacją fryzur wykonując liczne pokazy i prezentacje w całej Polsce . Skończyłam Policealne Studium Artystyczne, kilka szkół i warsztatów z zakresu makijażu profesjonalnego jak i stylizacji oraz pielęgnacji dłoni. Dodatkowo szkoliłam się kilkakrotnie z zakresu koloryzacji i stylizacji włosów. Cały ten wachlarz edukacyjny oprócz nietuzinkowej wiedzy dał rzecz jasna liczne certyfikaty i dyplomy które zdobią ścianę mojego Atelier na Mokotowie.

Mając 20 lat rozpoczęłam współpracę z jednym z francuskich koncernów produkujących kosmetyki kolorowe, z którym do dziś jestem związana. Pracując dla różnorodnych marek mogłam nauczyć się pracy z każdym klientem i przekonać się że praktyka to podstawa w pracy wizażysty.

Skrzydła rozwinęłam otwierając Agencję Makijażystów, o której marzyłam od dziecka. Tak powstało PLATINIUM VISAGE Mobile Studio – teraz rozwijam je jako agencja Full Service dla branży beauty.”

Serdecznie zapraszam do obejrzenia video na:

[" WSZYSCY JESTEŚMY WIZAŻYSTAMI" Czyli o zawodzie o jakim marzy prawie każda kobieta i pracy jaką nie każda może wykonywać jeśli nie traktuje jej jako zabawy.]

[" WSZYSCY JESTEŚMY WIZAŻYSTAMI" Czyli o zawodzie o jakim marzy prawie każda kobieta i pracy jaką nie każda może wykonywać jeśli nie traktuje jej jako zabawy.]Makijaż to domena kobiet. Wykonujemy go bez względu na wiek, na kolor skóry, na pozycję społeczną czy na wyznanie. Każdego dnia miliardy kobiet na całym świecie o poranku wykonują ten sam rytuał – malują się. Nawet na kwarantannie. Niektóre z nas potrafią umalować się dosłownie w 5 minut, innym, rytuał ten zajmuje dużo więcej czasu. Może o wiele za dużo? Czasem nie zjadamy nawet śniadania i wybiegamy szybko do pracy … umalowane. Dlaczego tak robimy? Podobno makijaż pozwala nam kobietom, ukryć swoją szpetotę, że kreuje nasz zewnętrzny wizerunek, taki, o jakim marzymy, jakiego się od nas oczekuje. Może to tylko złośliwość, tych obdarzonych w wyraziste rysy, wręcz idealnych? A może mają jednak rację? Co daje nam makijaż i jak bardzo wkracza w nasze życie? w jaki sposób dobrze się malować? A mo��e po kwarantannie rzucić wszystko i zostać wizażystką?Na te i inne pytania odpowie nam PAULINA SOBOTA. Kim jest i co o sobie mówi: "Od 16 roku życia zawodowo zajmuję się makijażem i stylizacją fryzur wykonując liczne pokazy i prezentacje w całej Polsce .Skończyłam Policealne Studium Artystyczne, kilka szkół i warsztatów z zakresu makijażu profesjonalnego jak i stylizacji oraz pielęgnacji dłoni . Dodatkowo szkoliłam się kilkakrotnie z zakresu koloryzacji i stylizacji włosów. Cały ten wachlarz edukacyjny oprócz nietuzinkowej wiedzy dał rzecz jasna liczne certyfikaty i dyplomy które zdobią ścianę mojego Atelier na Mokotowie.Mając 20 lat rozpoczęłam współpracę z jednym z francuskich koncernów produkujących kosmetyki kolorowe, z którym do dziś jestem związana. Pracując dla różnorodnych marek mogłam nauczyć się pracy z każdym klientem i przekonać się że praktyka to podstawa w pracy wizażysty.Skrzydła rozwinęłam otwierając Agencję Makijażystów, o której marzyłam od dziecka. Tak powstało PLATINIUM VISAGE Mobile Studio – teraz rozwijam je jako agencja Full Service dla branży beauty."To będzie bardzo ciekawy live. Zaproś mamę, siostrę i koleżankę.Do zobaczenia Kinga Bogdańska

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Mittwoch, 6. Mai 2020

 

css.php