Zewsząd docierają do nas negatywne wiadomości. Wielu z Was, prowadzących swoje biznesy zastanawia się co będzie dalej. Zadajecie sobie pytania: jak to długo potrwa, co mam robić, jak działać, czym się zając?
To trudny dla nas czas, ale tez czas w którym możemy z innej perspektywy przyjrzeć się swoim biznesom i nam samym.
Moim gościem będzie Agnieszka Czaplińska. Co mówi o sobie?
“Wspieram przedsiębiorców i firmy w rozwoju. Pomagam pracownikom działać zgodnie ze swoimi talentami i mocnymi stronami. Firmy wraz z gronem ekspertów wspieram w budowaniu efektywnych zespołów w oparciu o naturalne predyspozycje i kompetencje pracowników, dając przedsiębiorcy czas na pracę NAD firmą.
Jestem trenerem biznesu, konsultantką HR oraz akredytowanym coachem indywidualnym, grupowym oraz zespołowym. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu zarządzania i komunikacji.
W ramach brandu Czapla and More zarządzam czterema podmiotami: Czapla and More, Menedżer and More, Biznes and More, Rozwiń skrzydła w biznesie.”

Podczas tej transmisji odpowiesz sobie na pytania:

Jakie masz zasoby, doświadczenia, talenty, które mogą Ci dziś pomóc?
Kto/ co Ci jest potrzebne do zaadaptowania się w tą zmianę?
Kogo masz obok siebie/ a kogo potrzebujesz poznać, pytaj śmiało?
W jakim stopniu jesteś wyjść ze swojej strefy komfortu, aby nauczyć się nowych rzeczy?

Zapraszam do obejrzenia video na:

💥[Możliwości dla przedsiębiorcy w czasie kwarantanny]💥

💥[Możliwości dla przedsiębiorcy w czasie kwarantanny]💥Zewsząd docierają do nas negatywne wiadomości. Wielu z Was, prowadzących swoje biznesy zastanawia się co będzie dalej. Zadajecie sobie pytania: jak to długo potrwa, co mam robić, jak działać, czym się zając? To trudny dla nas czas, ale tez czas w którym możemy z innej perspektywy przyjrzeć się swoim biznesom i nam samym. Moim gościem będzie Agnieszka Czaplińska. Co mówi o sobie? "Wspieram przedsiębiorców i firmy w rozwoju. Pomagam pracownikom działać zgodnie ze swoimi talentami i mocnymi stronami. Firmy wraz z gronem ekspertów wspieram w budowaniu efektywnych zespołów w oparciu o naturalne predyspozycje i kompetencje pracowników, dając przedsiębiorcy czas na pracę NAD firmą.Jestem trenerem biznesu, konsultantką HR oraz akredytowanym coachem indywidualnym, grupowym oraz zespołowym. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu zarządzania i komunikacji.W ramach brandu Czapla and More zarządzam czterema podmiotami: Czapla and More, Menedżer and More, Biznes and More, Rozwiń skrzydła w biznesie."Podczas tej transmisji odpowiesz sobie na pytania: ❓Jakie masz zasoby, doświadczenia, talenty, które mogą Ci dziś pomóc?❓Kto/ co Ci jest potrzebne do zaadaptowania się w tą zmianę?❓Kogo masz obok siebie/ a kogo potrzebujesz poznać, pytaj śmiało?❓W jakim stopniu jesteś wyjść ze swojej strefy komfortu, aby nauczyć się nowych rzeczy?Jeśli uważasz, że ten live będzie dla kogoś wartościowy udostępnij go proszę.Do zobaczenia <3

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Mittwoch, 8. April 2020

 

css.php