Wiele razy słyszałam od koleżanek, klientów, że “brakuje im mocy”. Być może i Tobie się wydawało, że po prostu nic się nie uda, a nic nie możesz na to poradzić. Nie podejmowałaś/łeś wysiłku, aby wydostać się z tragicznej sytuacji. Uważałaś/łeś, że nie ma sensu. W ten sposób wpada się w błędne koło, z którego ciężko jest się wydostać, a to czyni wszystko jeszcze trudniejszym. Czy możesz coś na to poradzić? Oczywiście!


O tym jak to zrobić opowie mój niesamowity gość Iwona Guzowska- Trener biznesowy i mentor rozwoju, certyfikowany szkoleniowiec, autorka książki „Najważniejsza decyzja”, była posłanka na sejm (VI i VII kadencji), ale najbardziej znana jako pierwsza mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym, mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu. Zorientowana na dążenie do celu, ale zawsze trzymająca się zasad fair play i budowania dobrych relacji z otoczeniem. Doświadczenie, które zdobyła w ringu jest nieocenione w pracy czy codziennym życiu. Często spotyka się z pytaniami:
 Jak to jest, kiedy staje się twarzą w twarz z przeciwnikiem, co się wtedy czuje i jak sobie poradzić z tak ogromnym stresem?
 Jak skupić się na swoim zadaniu, gdy dookoła jest tak wiele odwracających uwagę i stresogennych czynników?
 Jak wierzyć w swoje możliwości, gdy cały czas czuje się oddech konkurencji?

Wiele zaczerpniętych ze świata sportu mechanizmów radzenia sobie z tymi wyzwaniami, można z powodzeniem przenieść na życie codzienne. Walka jest nierozerwalną częścią życia człowieka i zrozumienie jej istoty, a przede wszystkim poznanie siebie samego, to droga do sukcesu w każdej dziedzinie. Gdańszczanka, szczęśliwy człowiek. Kobieta, żona, matka i od niedawna…babcia 

Podczas tej transmisji dowiesz się:
Gdzie jest to źródło?
Co je blokuje?
– na poziomie świadomym
– na poziomie nieświadomym
Jak je uwolnić?
Co ma do tego decyzja?

Zapraszam do obejrzenia video na:

💥[GDZIE I W JAKI SPOSÓB SZUKAĆ ŹRÓDŁA MOCY?]💥

💥[GDZIE I W JAKI SPOSÓB SZUKAĆ ŹRÓDŁA MOCY?]💥Wiele razy słyszałam od koleżanek, klientów, że "brakuje im mocy". Być może i Tobie się wydawało, że po prostu nic się nie uda, a nic nie możesz na to poradzić. Nie podejmowałaś/łeś wysiłku, aby wydostać się z tragicznej sytuacji. Uważałaś/łeś, że nie ma sensu. W ten sposób wpada się w błędne koło, z którego ciężko jest się wydostać, a to czyni wszystko jeszcze trudniejszym. Czy możesz coś na to poradzić? Oczywiście! O tym jak to zrobić opowie mój niesamowity gość Iwona Guzowska- Trener biznesowy i mentor rozwoju, certyfikowany szkoleniowiec, autorka książki „Najważniejsza decyzja”, była posłanka na sejm (VI i VII kadencji), ale najbardziej znana jako pierwsza mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym, mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu. Zorientowana na dążenie do celu, ale zawsze trzymająca się zasad fair play i budowania dobrych relacji z otoczeniem. Doświadczenie, które zdobyła w ringu jest nieocenione w pracy czy codziennym życiu. Często spotyka się z pytaniami: ❓ Jak to jest, kiedy staje się twarzą w twarz z przeciwnikiem, co się wtedy czuje i jak sobie poradzić z tak ogromnym stresem?❓ Jak skupić się na swoim zadaniu, gdy dookoła jest tak wiele odwracających uwagę i stresogennych czynników?❓ Jak wierzyć w swoje możliwości, gdy cały czas czuje się oddech konkurencji?Wiele zaczerpniętych ze świata sportu mechanizmów radzenia sobie z tymi wyzwaniami, można z powodzeniem przenieść na życie codzienne. Walka jest nierozerwalną częścią życia człowieka i zrozumienie jej istoty, a przede wszystkim poznanie siebie samego, to droga do sukcesu w każdej dziedzinie. Gdańszczanka, szczęśliwy człowiek. Kobieta, żona, matka i od niedawna…babcia :)Podczas tej transmisji dowiesz się:❤Gdzie jest to źródło?❤Co je blokuje?- na poziomie świadomym- na poziomie nieświadomym❤Jak je uwolnić?❤Co ma do tego decyzja?Jeśli uważasz, że ten live może być dla kogoś wartościowy udostępnij go proszę.Do zobaczenia <3

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Sonntag, 5. April 2020

 

css.php