Większość z nas uważa, że źle brzmi. A to nieprawda, bo Twój głos jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Natomiast można zawsze coś ulepszyć i poprawić. Po co? Bo głosem możesz więcej uzyskać, szczególnie teraz , kiedy większość biznesów przeniosła się do świata on-line! Warto wiedzieć , jak nad nim popracować.

I właśnie o tym” JAK” opowie nam Hanna Bogoryja-Zakrzewska – pracuje w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia i od 30 lat przygotowuje reportaże dla radiowej Jedynki i Trójki. Jest autorką radiowych kampanii, między innymi „Jesteśmy przeciw”, „Stop Korupcji!”, oraz „Oddech dla”, dzięki której powstał Bank Respiratorów w Centrum Zdrowia Dziecka.
Laureatka wielu dziennikarskich nagród, a jej reportaże reprezentowały polską radiofonię na forum międzynarodowym. Była członkiem prestiżowej Grupy d/s Reportażu w Europejskiej Unii Nadawców. Odznaczona Złotym Mikrofonem, Brązowym Krzyżem Zasługi, medalem „Zasłużony dla kultury polskiej”.
Od trzech lat wraz z Katarzyną Błaszczyk prowadzi bloga i przygotowuje podcasty o reportażu, storytellingu, sztuce rozmowy Torba reportera- reportaż w praktyce Od lat obie prowadzą warsztaty o tym jak ciekawie opowiadać, pracować głosem,
nagrywać reportaże i podcasty. W czerwcu ubiegłego roku nakładem wydawnictwa Znak ukazała się ich książka z reportażami” Zdarzyło się naprawdę. Opowieści reporterskie”.

💥CZEGO SIĘ DOWIESZ PODCZAS TEJ TRANSMISJI:
👉Dlaczego powinnaś/powinieneś zająć się swoim głosem, do czego Ci się to przyda?
👉 Poznasz fałszywe przekonania na temat głosu.
👉 Jak poznać swój prawdziwy głos?
👉Od czego zależy to jak Cię inni słyszą?
👉Co możesz zrobić, by brzmieć jeszcze lepiej?

Zapraszam do obejrzenia video na:

💥[ GŁOS TO TY]💥

💥[GŁOS TO TY]💥Większość z nas uważa, że źle brzmi. A to nieprawda, bo Twój głos jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Natomiast można zawsze coś ulepszyć i poprawić. Po co? Bo głosem możesz więcej uzyskać , szczególnie teraz , kiedy większość biznesów przeniosła się do świata on-line! Warto wiedzieć , jak nad nim popracować. I właśnie o tym" JAK" opowie nam Hanna Bogoryja-Zakrzewska – pracuje w Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia i od 30 lat przygotowuje reportaże dla radiowej Jedynki i Trójki. Jest autorką radiowych kampanii, między innymi „Jesteśmy przeciw”, „Stop Korupcji!”, oraz „Oddech dla”, dzięki której powstał Bank Respiratorów w Centrum Zdrowia Dziecka.Laureatka wielu dziennikarskich nagród, a jej reportaże reprezentowały polską radiofonię na forum międzynarodowym. Była członkiem prestiżowej Grupy d/s Reportażu w Europejskiej Unii Nadawców. Odznaczona Złotym Mikrofonem, Brązowym Krzyżem Zasługi, medalem „Zasłużony dla kultury polskiej”.Od trzech lat wraz z Katarzyną Błaszczyk prowadzi bloga i przygotowuje podcasty o reportażu, storytellingu, sztuce rozmowy Torba reportera- reportaż w praktyce Od lat obie prowadzą warsztaty o tym jak ciekawie opowiadać, pracować głosem, nagrywać reportaże i podcasty. W czerwcu ubiegłego roku nakładem wydawnictwa Znak ukazała się ich książka z reportażami" Zdarzyło się naprawdę. Opowieści reporterskie".💥CZEGO SIĘ DOWIESZ PODCZAS TEJ TRANSMISJI:👉Dlaczego powinnaś/powinieneś zająć się swoim głosem, do czego Ci się to przyda?👉 Poznasz fałszywe przekonania na temat głosu.👉 Jak poznać swój prawdziwy głos?👉Od czego zależy to jak Cię inni słyszą?👉Co możesz zrobić, by brzmieć jeszcze lepiej?Otrzymasz same "mięsko", aby od razu wprowadzić w życie techniki poprawiające Twój głos. Do zobaczenia <3

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Dienstag, 31. März 2020

 

css.php