Być może należysz do tej grupy osób, która otwarcie mówi:

💥MAM DOŚĆ!
💥JAK TAK DALEJ PÓJDZIE, TO DOJDZIE DO RĘKOCZYNÓW!
💥POTRZEBUJĘ POMOCY, ABY PRZETRWAĆ TEN TRUDNY CZAS I NIE ZWARIOWAĆ!
💥DZISIAJ ZNOWU SIĘ DARŁAM! CO ZROBIĆ, ŻEBY TEGO NIE ROBIĆ?
💥POTRZEBUJĘ POMOCY, BO SZALEJĘ!

Nie jesteś jedyna! Ja też czasami nie daję rady i stosuję “mordoterapię” i potem mam wyrzuty sumienia. I to najgorsze co możesz zrobić samej sobie. “No dobra-powiesz, ale jak sobie radzić, kiedy jedynym wyjściem jaki widzę jest krzyk? ”

Z pomocą przychodzi nam Agnieszka Białecka-Rutkowska:
Certyfikowany Trener FRIS® i MindSonar®, Trener Pozytywnej Dyscypliny® dla Rodziców oraz Wczesnego Dzieciństwa, Edukator PD w klasie, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.Aktualnie jest w trakcie 4-etapowego kursu The Self-Reg® Foundation Certificate, który stanowi I stopień certyfikacji Self-Reg®. Od 2014 roku prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli i rodziców. Pasjonatka i praktyk Analizy Transakcyjnej, uczestniczka zaawansowanych szkoleń prowadzonych przez superwizorów z European Association for Transactional Analysis (EATA) w dwóch obszarach – AT w edukacji i AT w organizacji. Od zawsze stymuluje ludzi do działania i rozwoju. Uważa, że każda negatywna sytuacja ma swoją pozytywną stronę, którą można wykorzystać dla siebie. W życiu kieruje się takimi wartościami jak: szczerość, zaangażowanie, odpowiedzialność i autonomia. Prywatnie jest żoną i mamą trójki dzieci – Piotra (2004), Asi (2007) i Kasi (2009).

Osobiście uważam, że Aga to kopalnia wiedzy! I czas z nami spędzony będzie lepszy i efektywniejszy niż na NETFLIXIE 

Dowiesz się:
💥 dlaczego się denerwujesz?
💥 jakie są czynniki stresujące?
💥 jak działa mózg w stresie?
💥 co możesz zrobić by być bardziej spokojną/nym?

Zapraszam do obejrzenia video na:

💥[CO MOGĘ ZROBIC, ABY MNIEJ SIĘ DRZEĆ NA DZIECI/MĘŻA/PSA W TYM TRUDNYM CZASIE?]💥

💥[CO MOGĘ ZROBIC, ABY MNIEJ SIĘ DRZEĆ NA DZIECI/MĘŻA/PSA W TYM TRUDNYM CZASIE?]💥 na hasło: krzyk otrzymasz prezent od Agnieszki- ebook : Jak zorganizować sobie pracę w domu?Być może należysz do tej grupy osób, która otwarcie mówi: 💥MAM DOŚĆ!💥JAK TAK DALEJ PÓJDZIE, TO DOJDZIE DO RĘKOCZYNÓW!💥POTRZEBUJĘ POMOCY, ABY PRZETRWAĆ TEN TRUDNY CZAS I NIE ZWARIOWAĆ!💥DZISIAJ ZNOWU SIĘ DARŁAM! CO ZROBIĆ, ŻEBY TEGO NIE ROBIĆ?💥POTRZEBUJĘPOMOCY, BO SZALEJĘ!❗Nie jesteś jedyna! Ja też czasami nie daję rady i stosuję "mordoterapię" i potem mam wyrzuty sumienia. I to najgorsze co możesz zrobić samej sobie. "No dobra-powiesz, ale jak sobie radzić, kiedy jedynym wyjściem jaki widzę jest krzyk? " Z pomocą przychodzi nam Agnieszka Białecka-Rutkowska: Certyfikowany Trener FRIS® i MindSonar®, Trener Pozytywnej Dyscypliny® dla Rodziców oraz Wczesnego Dzieciństwa, Edukator PD w klasie, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.Aktualnie jest w trakcie 4-etapowego kursu The Self-Reg® Foundation Certificate, który stanowi I stopień certyfikacji Self-Reg®. Od 2014 roku prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli i rodziców. Pasjonatka i praktyk Analizy Transakcyjnej, uczestniczka zaawansowanych szkoleń prowadzonych przez superwizorów z European Association for Transactional Analysis (EATA) w dwóch obszarach – AT w edukacji i AT w organizacji. Od zawsze stymuluje ludzi do działania i rozwoju. Uważa, że każda negatywna sytuacja ma swoją pozytywną stronę, którą można wykorzystać dla siebie. W życiu kieruje się takimi wartościami jak: szczerość, zaangażowanie, odpowiedzialność i autonomia. Prywatnie jest żoną i mamą trójki dzieci – Piotra (2004), Asi (2007) i Kasi (2009).Osobiście uważam, że Aga to kopalnia wiedzy! I czas z nami spędzony bedzie lepszy i efektywniejszy niz na NETFLIXIE :)⁉Dowiesz się: 💥 dlaczego się denerwujesz? 💥 jakie są czynniki stresujące?💥 jak działa mózg w stresie?💥 co możesz zrobić by być bardziej spokojną/nym?Oczywiście przygotowałyśmy NIESPODZIEWAJKI, które pozwolą Ci lepiej funkcjonować w tej trudnej codzienności. Nie może Cię zabraknąć!Jeśli uważasz, że ten live może komuś jeszcze pomóc, udostępnij go proszę <3

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Montag, 30. März 2020

 

css.php