Realizując swoje cele, wzmacniasz poczucie własnej wartości, zwiększasz pewność siebie i wiarę we własne siły. Aby osiągnąć szczyt swoich możliwości, musisz odnaleźć poczucie kierunku. Musisz dokładnie wiedzieć czego chcesz w każdej sferze swojego życia. Być może najważniejszym pytaniem, na które musisz sobie odpowiedzieć, będzie właśnie to: „Co naprawdę chciałbym/chciałabym zrobić ze swoim życiem?” 
Co tak naprawdę chcesz zrobić ze swoim życiem? Czego bardzo, bardzo pragniesz?

Wielu ludzi nie wie jak odpowiedzieć na to pytanie i to dlatego nie udaje im się osiągnąć tego wszystkiego, co mogliby osiągnąć.

Zapraszam Cię do wysłuchania audycji w RADIU PASJA z moim udziałem, gdzie opowiadam jak ja pracuję z moimi Klientami i pomagam im osiągać wyznaczone cele.

 

Czym są cele i jak wpływają na życie?

Wygrywa ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć”. Napoleon Hill

Umiejętność wyznaczania celów i sporządzania planów ich realizacji to jedna, z najpotrzebniejszych umiejętności każdego człowieka. Jest niezbędna, aby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie życia. To baza, która pomaga budować kolejne poziomy życia.

Pewien mądry, bogaty człowiek powiedział kiedyś: „Cele to wszystko, a cała reszta to komentarze”. Cele to wszystko, a reszta to otoczka. W połączeniu z wiedzą i działaniem, jest narzędziem, które pozwoli Ci osiągnąć w życiu wszystko, czego zapragniesz.

Skupianie się na celach i aktywne działanie w kierunku ich realizacji, to cecha wszystkich najwybitniejszych ludzi. Okazuje się, że niemal każdy, kto osiągnął w czymś ogromny sukces, zrobił to dzięki umiejętności wyznaczania i planowania celów.

Dlaczego powinnaś wyznaczać cele?

Cele uruchomią Twój ukryty potencjał. Wyzwolą pomysły i pobudzą kreatywność. Uwolnią energię, niezbędną do realizacji planów i zamierzeń. Dadzą poczucie mocy i sensu w życiu.

Cele są podstawą automotywacji. Mając dobrze określone cele, wyzwalasz w sobie mechanizm dążenia do ich realizacji. Angażujesz swój nieświadomy umysł do pracy i takiego kierowania Twoim życiem, aby zdobyć to, co sobie wyznaczyłaś/eś. A wiesz przecież, że podświadomość odpowiedzialna jest za 99% procesów w Twoim umyśle.

Ustalając cel, wyznaczasz podświadomości zadanie do wykonania. Jesteś jak kapitan, wydający rozkazy na statku.

Już w grudniu zapraszam Cię do mojego mastermind, w którym pomogę Ci odkryć Twoje najskrytsze marzenia które zamienimy w cele i ułożymy odpowiedni dla Ciebie plan ich realizacji. Będę Cię motywować oraz pomogę Ci pokonać trudności, które napotkasz. Zadbam, aby Twoje cele były ambitne, mierzalne i określone w czasie.

Podczas naszego mastermind będą Cię wspierać także Krasnoludki. Będziesz miała możliwość poznania ich wyjątkowych zdolności. Ta szczęśliwa Siódemka będzie towarzyszyć Ci podczas pracy nad Twoimi celami.
Energia grupy będzie Cię wspierać podczas wyzwania oraz po jego zakończeniu, abyś dzielnie wytrwała w realizacji założonych przez Siebie planów.

Podczas trwania WYZWANIA:

• Odkryjesz Swoje marzenia
• Określisz wizję Swojego życia
• Wyznaczysz cele zgodne z Twoimi pragnieniami
• Poznasz 7 Krasnoludków i z nimi opracujesz strategiczny plan realizacji Swoich celów
• Poznasz Swoje Gremliny i przygotujesz Swoje koła ratunkowe

12 modułów- co dzień otrzymujesz kolejny moduł:
• Nagranie VIDEO + PDF
• Ekskluzywny webinar tylko dla kursantek
• Zadania, które motywują Cię do wprowadzania w życie kolejnych strategii
• Wsparcie innych zdeterminowanych uczestniczek w zamkniętej grupie na FB

Zrób Sobie najlepszy prezent z możliwych. Zainwestuj w Siebie!

7 Krasnoludków, czyli magiczna sztuka wyznaczania i realizacji celów

 

 

 

 

css.php