Detoks to dość modne słowo. Możesz oczyścić swoje ciało z toksyn, alkoholu i wszystkich niezdrowych substancji. Możesz zrobić DETOX SZAFY do którego zachęca Agnieszka Nortey. Dzięki temu poczujesz się lepiej. Żeby jeszcze tak łatwo można było pozbyć się z życia „toksycznych”, krzywdzących Cię ludzi i emocji z nimi związanych. Warto spróbować.

Zacznij od przyjrzenia się swojemu życiu. Oceń, co Ci w nim przeszkadza, co nie działa tak, jak trzeba. Przyjrzyj się relacjom i biznesowym i prywatnym i emocjom jakie nim towarzyszą. Zobacz co jesz, ale też , kto Ciebie „zjada”…

Zacznij od tego, aby się odciąć od tej relacji. Zrób na pewien czas przerwę w Waszych spotkaniach i rozmowach i opracuj plan stopniowego ograniczania kontaktu. Nie oglądaj profilu tej osoby, nie odbieraj telefonów. Nie rozmawiaj o tej osobie. Nie chodź w „Wasze miejsca”, nie słuchaj „Waszej muzyki”. Rób dokładnie tak, jakbyś podjęła detoks żywieniowy.

Otwórz się na nowe sytuacje i osoby w Twoim życiu. Ten trudny czas staraj się spędzać w przyjaznym środowisku i otoczeniu sprzyjających osób.

Ale UWAGA! To będzie czas, w którym bardzo szybko możesz wpaść w nowe uzależnienie- toksyczną relację. Nie zabijaj klina klinem, bo konsekwencje mogą być opłakane. Staraj się na spokojnie przetrawić i poczuć wszystkie emocje i myśli, które do Ciebie przyjdą. Pozwól im się ujawnić i bądź z nimi. Dzięki temu proces detoksu przejdzie szybciej i efektywniej.

Trzymam za Ciebie i za siebie kciuki <3

 

css.php