[WEŹ SIĘ ZA SWOJE MARZENIA]

Marzenia.

Snujemy je, rozmyślamy co by było, gdyby.

Nie raz zdarzyło mi się odpłynąć i z rozmarzeniem patrzeć w sufit.

weź się za swoje marzenia

 

Aż nagle przychodziło otrzeźwienie i myśl, że aby to wszystko się spełniło musiałby się zdarzyć cud, wygrana w totolotka, wróżka, co spełnia życzenia.

Po tym moja dusza wzdychała i opadała z głośnym uderzeniem o glebę i szłam spać.

Następnego dnia wstawałam, ogarniałam rzeczywistość, pracowałam….

A one zostawały same.
Samiusieńkie marzenia.
Samiusieńkie na sypialnianym suficie.

Az przyszedł ten DZIEŃ.
Nie wiem nawet skąd przyszedł. Po prostu stanął i powiedział „jestem”.

Skoro przybył, włożył wysiłek to go przygarnęłam. I każdego dnia dziękuję mu za odwiedziny. Zaczęłam urealniać swoje marzenia. Przypominać sobie stare marzenia, na których realizację nie miałam albo siły, albo czasu, albo za mało ich pragnęłam.

Podobno cele to marzenia z terminem realizacji. Zmęczenie lub gorszy dzień, sprzyja zwątpieniu. Czuję frustrację. na powierzchni utrzymuje mnie wizja spełnionego marzenia.

Ale bywają też bardzo słabe dni, gdy nic z powyższych nie pomaga i wiecie co wtedy robię?

Przestaję myśleć i wracam do tematu następnego dnia. Rano siadam z notesem i rozpisuje kolejny raz plan i etapy realizacji mojego celu. Najlepiej mi to wychodzi w chwilach spontanicznych. Kiedy nie skupiam się konkretnie na tym. Notes mam zawsze z sobą i w totalnie niespodziewanych momentach przychodzą niesamowite inspiracje i pomysły. Sposób ten podpowiedziała mi Mój Dobry Anioł Agnieszka (dziękuję ).

UWIERZ, ŻE ZASŁUGUJESZ NA REALIZACJĘ SWOJEGO MARZENIA!!!!!

Na pewno słyszysz w swojej głowie głosy:

umiesz za mało
nie jesteś jeszcze gotowa
są lepsi od Ciebie i bardziej doświadczeni
jesteś za gruba
jesteś za chuda
zajmij się dziećmi a nie głupoty ci w głowie
a co z rodziną
jesteś za mało zdyscyplinowana
a tak w ogóle to i tak Ci się nic nie uda
nie zaczynaj nawet, lepiej oszczędzić sobie porażek.

….

WYPIEPRZ te wszystkie dyrdymały do kosza, bo słuchać się tego nie da!

Zacznij tu i teraz!

W trakcie nauczysz się więcej i zdobędziesz doświadczenie, schudniesz, nauczysz się dyscypliny i organizacji.

Zasługujesz na to i masz wszystko, czego potrzeba, aby zrealizować swoje marzenia!

Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej!

MÓW O MARZENIACH NA GŁOS!

Bo jeśli się czegoś bardzo pragnie wówczas cały wszechświat zrobi wszystko, aby to spełnić.
Mów, pisz na Fb o czym marzysz, a zobaczysz zaczną dziać się cuda. Ja jako dziecko chciałam być cyrkówka, niestety wyszło inaczej, ale to moje wewnętrzne pragnienie było zawsze w moim sercu. Zewsząd spływały do mnie różne informacje o zajęciach artystycznych, akrobatycznych i innych, ale zawsze czegoś mi brakowało, czymś byłam zajęta, inni byli ważniejsi, a ja na samym końcu.

Aż wreszcie postanowiłam zadbać o siebie i swoje pragnienia. A miejsce jedno jedyne do grupy tańca na szarfach jakby na mnie czekało. Ostatnie wolne. To jaką dają mi radość zajęcia, jaką siłę i determinację i spełnienie jest nie do opisania. Ale też i wyzwanie, gdyż 21 maja będę miała swój pierwszy pokaz. Mimo, że jestem najświeższa, nawet w grupie początkujących. I co z tego! Wymyśliłam zajęcia dodatkowe aby podciągnąć swój poziom, mimo że nie ma takiej usługi to się stworzyła specjalnie dla mnie. Jak tylko czegoś bardzo pragniesz i o tym powiesz to się zrealizuje.

Kolejny mój szalony pomysł z żonglowaniem dokładnie tak samo się zrealizował. Na fejsie zamieściłam filmik o samouctwie w żonglowaniu i za chwilkę znalazł się Mistrz, który zechciał mi pomóc się rozwinąć. Michał Niewiadomski Mim z całego serca raz jeszcze dziękuję. Przede wszystkim dziękuję też Kamila Niewiadomska, bo to ona odezwała się do mnie w sprawie poduczenia.

Więc jak chcesz zrealizować swoje marzenia to wyjdź do świata!!!!!!

Po co Ci to marzenie ?

Znajdź motywację do realizacji!

Marzysz o czymś, czegoś bardzo chcesz.
Może to podróż dookoła świata, własna firma, rodzina. Ale właściwie, dlaczego chcesz akurat tego?

Co Ci to da?

Doznania, poczucie niezależności, bezpieczeństwo?

Chcesz być szczęśliwsza, mieć więcej czasu dla rodziny?

Co stoi u podstaw Twoich marzeń?

Dla mnie główną motywacją jest samorealizacja i rodzina właśnie. Kiedy ja będę spełniona to i moje otoczenie to odczuje. Bo kiedy mama jest szczęśliwa to jej dzieci również.

Ustal, dlaczego to wszystko robisz. Z jakiego powodu masz podjąć ten cały wysiłek, aby nie zniechęciły Cię niepowodzenia, które pojawią się na pewno. Ważne, aby wyciągnąć z nich naukę i nie poddawać się, mając cały czas przed oczami to, co Cię motywuje.

NIE ZNIECHĘCAJ SIĘ!
Nie będzie łatwo. Ba, dla niektórych będzie piekielnie trudno. Zaciśnij zęby i pomyśl, że to się opłaci. Nie załamuj się jedną, drugą, czy trzecią odmową, nawet, jeśli sprawiają, że nie chce ci się żyć.

ZaMIEŃ „nie dam rady” na „MOGĘ”!
Myślisz, że nie dasz sobie rady, więc próbujesz się wycofać? Nie wiesz, czy sobie nie poradzisz, bo nawet nie spróbowałaś! Dlaczego nie walczysz? Z jakiego powodu od razu dajesz za wygraną?

ALBO ANGAŻUJESZ SIĘ NA MAXA ALBO WCALE!!

Albo się w to angażujesz i poświęcasz na to swój czas, swoją pracę i kilkadziesiąt nieprzespanych nocy, albo dajesz sobie spokój.
Jedyny sposób!

NIE SŁUCHAJ negatywnych ludzi!
Jeśli ludzie mówią ci, że nie dasz rady – powiedz im, żeby się pocałowali w tyłek. Dasz radę. Może nie za pierwszym i za drugim razem, ale za piętnastym, ale wiem, że dasz..

BOGDAŃSKA ŁATWO MÓWIĆ !

Oczywiście możesz wątpić, możesz mnie przeklinać i kopnąć wirtualnie w tyłek, ale przerobiłam te wszystkie punkty i działają: po prostu. Nie jestem nikim wyjątkowym, nie jestem kimś specjalnym, ty też nie jesteś, ale możesz i potrafisz. Może nie do końca tak, jak sobie wymarzyłeś idealnie. Może nie ze świetnym startem czy idealnymi warunkami. Ale każdy z nas ma jakiś problem, z którym musi się borykać – zdrowie, rodzina na głowie, finanse, stan psychiczny… i każdy musi te problemy pokonać, lub jakoś je pogodzić z tym, co chce robić.
Najważniejsze są dwie rzeczy: uwierzyć, że coś jest możliwe, a potem od razu wystartować!

Wiesz już jakie jest moje marzenie, motywacja i jak dążę do jego realizacji. Mam nadzieję, że zmotywowałam Cię, abyś i Ty sobie to wszystko poukładała i zaczęła realizować marzenia.

Jakie Ty masz skrywane marzenia? I co zamierzasz z nimi zrobić?

css.php