JAK W 10 KROKACH ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ ZE SWOIM WEWNĘTRZNYM KRYTYKIEM I ZACZĄĆ CZERPAĆ Z NIEGO KORZYŚCI?

BEZPŁATNE WYZWANIE ONLINE

START 6 WRZEŚNIA, GODZ.20.00

Jeśli  jesteś kobietą i często słyszysz w swojej głowie:

 

👉 „To na pewno się nie uda”

👉 „Powinnaś ciężej pracować”

👉 „Musisz być zawsze miła dla innych”

👉 „I tak sobie nie poradzisz”

👉 „Jesteś do niczego”

👉 „Nie stać cię na to”

👉 „Jesteś zbyt słaba”

👉 „I tak wszyscy cię wyśmieją”

👉 „Co inni sobie o Tobie pomyślą?”

 

Nieoswojony krytyk wewnętrzny niszczy poczucie wartości, odbiera motywację i każdego dnia wywołuje takie emocje jak wstyd, żal i poczucie winy.

To wszystko prowadzi do kiepskiego samopoczucia, złości na siebie i innych, braku sił do realizacji marzeń.

▪️ Czy Ty znasz swojego wewnętrznego krytyka?

▪️ Czy wiesz, dlaczego Cię osłabia?

▪️ Po co to robi?

Dołącz do mojego DARMOWEGO WYZWANIA dzięki któremu:

poznasz 7 typów wewnętrznego krytyka,

sprawdzisz, którzy z typów krytyka mieszka w Twojej głowie,

rozpoznasz jego niszczycielskie, sabotujące działania oraz jego intencje,

poznasz metody zaprzyjaźnienia się ze swoim krytykiem,

sprawisz, by zaczął działać na Twoją korzyść.

 

Podczas tego wyzwania rozpoznasz jego cele oraz spowodujesz, że w Twojej głowie pojawi się głos, który będzie dla Ciebie budujący.

Koniecznie dołącz do mojej grupy i zaprzyjaźnij się ze swoim wewnętrznym krytykiem!

Niech z Tobą współpracuje, a nie sabotuje!

KTO POPROWADZI WYZWANIE?

Nazywam się Kinga Bogdańska

Jestem mentorem, trenerem rozwoju osobistego, certyfikowanym trenerem FRIS(R), autorką i współautorką  książek dla kobiet, ebooków oraz programów rozwojowych.

Na bazie własnych doświadczeń stworzyłam program w którym pomagam kobietom takim jak Ty odnaleźć siebie.
Dzisiaj chcę Tobie pomóc zbudować zdrową relację z krytykiem wewnętrznym.
Nie obiecam Ci, że Twoje życie się zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bo tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie.

Pozwolisz mi być towarzyszką Twojej zmiany?

CO O MNIE MÓWIĄ UCZESTNICZKI  MOICH PROJEKTÓW? 

“Mój wewnętrzny krytyk w postaci Lorda Voldemorta odzywał się kiedyś każdego dnia, w szczególności od czasu, kiedy zostałam Mamą. Od kiedy go poznałam sporo się zmieniło, i z ogromnych rozmiarów przybrał postać jedynie małej laleczki, z którą próbuję sobie poradzić, kiedy chce namieszać w moich słabszych momentach. Zrobienie porządku z tego typu hamulcem jest najlepszym, co tylko można uczynić ❤️ polecam porządki z Kinga Bogdańska, czas spędzony na pracy nad Sobą pod Jej czujnym okiem jest najlepszym, co można Sobie podarować i przynosi ogromne efekty 🥰” ❤️’

Dorota

“Polecam wyzwanie z Kinią. Wewnętrzny krytyk potrafi nas wykończyć, ale dzięki pracy z nim i poznaniu przeciwnika można się z nim zaprzyjaźnić i odnaleźć sojusznika. Kinga Bogdańska ma na niego metody. Polecam ❤

Aleksandra

“Też miałam to szczęście że przepracowałam tego nie wspierającego krytyka tzn. zmieniłam na wspierającego oczywiście pod opieką Kinga Bogdańska i polecam każdej osobie która ma z nim jeszcze problem🤗

Ania

“Znam go doskonale. Skutecznie przyblokował mnie na wiele długich lat. Teraz oswajam go i toczę w głowie dyskusje, czy to co mi podpowiada jest dla mnie wspierające, czy pokazujące drogę do zamknięcia w skorupce w stylu: lepiej rób to co zawsze i się nie wychylaj, albo co gorsza: nie nadajesz się do tego…

Sabina

“Współpraca z Kingą Bogdańską jest czymś w rodzaju przebudzenia lub odkurzenia zasobów jakie posiadamy, a jakie pokrył kurz zapomnienia. Ta Kobieta, poprzez umiejętne słuchanie ale i niesamowicie trafne pytania potrafi odkopać w nas to co skrywamy, a tak naprawdę co jest naszym wielkim bogactwem. Moja droga do tego co robię była trudna i dość długa.  I pewnego dnia pojawiła się w moim życiu Kinga Bogdańska.  Pomyślałam sobie wtedy, że chciałabym nauczyć się od tej Kobiety czegoś więcej. I nauczyłam się. Poznałam. Dostrzegłam. Podniosłam kotwicę, dzięki czemu wyruszyłam w piękny rejs.  Nauczyłam się, że nie ma rzeczy niemożliwych… Bo Poznałam siebie tak do końca, poznałam Beatę, którą pokrył kurz zawieruch, które były w moim życiu… Dostrzegłam jak wielką jestem wartością i jak wiele mogę. Dostrzegłam siebie bez tych wszystkich masek i „muszę”. Spotkania/ współpraca z Kingą Bogdańską jest czymś metafizycznym i wiem, że brzmi to górnolotnie, ale … tak jest. Ona potrafi  sobie jedynie znanym sposobem dotrzeć do wnętrza nas samych i ukazać piękno, światło jakim możemy się dzielić i cieszyć się.  Kinga ma moc i dzieli się nią.

Kinga, mogłabym jeszcze dużo tu napisać, ale proszę przyjmij ode mnie wypowiedziane ze szczerego serca słowo DZIĘKUJĘ.

A jeśli ktoś z Was zastanawia się, czy warto z Kingą Bogdańską podjąć współpracę, to powiem Wam z całą pewnością WARTO.”

Beata Izabela Pilarek

Bogdańska  Coaching & Training © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

css.php