Kinga Bogdańka

KOCHANA ŻONGLUJĄCA MATKO (przyszła Mistrzyni Swojego Życia) CZY KIEDYKOLWIEK CZUŁAŚ FRUSTRACJĘ PORÓWNUJĄC SIĘ DO INNYCH KOBIET LUB OBSERWUJĄC, JAK ODNOSZĄ SUKCES I:

 

 • Są szczęśliwymi matkami, posiadającymi radosne dzieci, szczęśliwymi żonami, posiadającymi partnerskie, ciepłe i pełne miłości relacje z partnerem…
 • Bez trudu realizują się na różnych płaszczyznach życia…
 • Żyją w zgodzie ze sobą, swoimi wartościami…
 • Umieją ustawić sobie priorytety, ale też zrezygnować z rzeczy które nimi nie są…
 • Mają czas dla siebie…
 • Mają balans między pracą a życiem rodzinnym…
 • Wiedzą co będą robiły do końca życia…
 • Są niezależne finansowo…
 • Są spokojne wewnętrznie, uśmiechnięte na co dzień…
 • Potrafią z pasją angażować się w różne przedsięwzięcia z różnych dziedzin…
 • Dokonują rzeczy, których Ty chcesz dokonać…

Innymi słowy: widzisz, jak wiodą życie, które Ty chcesz wieść.
Ty natomiast czekasz.

Czekasz na idealny moment, żeby ogarnąć swoje życie. W środku odczuwasz jednak opór, wciąż zastanawiając się, dlaczego to się nie dzieje tak szybko i łatwo jakbyś chciała. Czujesz się zawiedziona, że próby, jakie podejmujesz, aby dokonać zmiany nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.
Rozglądasz się wokół siebie, żeby przyjrzeć się, co robią inni, i w głębi serca zdajesz sobie sprawę, że ludzie, do których się porównujesz, nie są aż tak wyjątkowi.

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się skrycie myśleć, że jakimś cudem, mimo wszystkich Twoich talentów i zdolności, to do innych ludzi „uśmiechnął się los”, „że widocznie jest Ci pisane mieć ciągle pod górkę”…
Czas przestać bujać w obłokach i spojrzeć prawdzie w oczy.

Choćbyś miała największy talent na świecie, jest on nic niewart, jeśli nie wykonasz pracy koniecznej, aby go wykorzystać.
Tajemnica dochodzenia do prawdziwego szczęścia nie leży w poszukiwaniu go w źródłach zewnętrznych. Nie wymaga czekania na inne osoby.
Jest tylko jedno miejsce, gdzie możesz znaleźć drogę do szczęścia, którego poszukujesz – wewnątrz samej siebie.
Musisz zebrać swoje dary, talenty i wszystkie inne cechy, które czynią Cię wyjątkową, a następnie stworzyć strategię i plan działania, aby wprowadzić to wszystko w życie.

Oznacza to zrobienie tego, co konieczne, aby osiągnąć sukces w życiu. Ponieważ Twoje talenty zdadzą się na nic, jeśli nie podejmiesz działania i nie wykonasz pracy koniecznej do jego urzeczywistnienia.

ODPOWIEDZIĄ ZAWSZE JESTEŚ TY.

Ty masz talent.
Ty masz wykonać pracę.

ODPOWIEDZIĄ JESTEŚ TY.

A kiedy jesteś pełna chęci, podejmujesz działania i inwestujesz w swoją wizję, Twoje szczęście staje się rzeczywistością.

Poznaj Kingę Bogdańską

Kinga Bogdańska – Żonglująca Matka, Mistrzyni Swojego Życia, Women Coach
Pomoże Ci delektować się swoim życiem, żyć w zgodzie z sobą i swoimi wartościami, realizować swoje pasje i przede wszystkim być szczęśliwą, pewną siebie i spełnioną zawodowo kobietą.

css.php