Dla kogo są te warsztaty?

Jeśli jesteś kobietą, która:

 

żyje w przekonaniu, że najpierw dzieci, mąż a na samym końcu  ona sama,

jest niezadowolona ze swojego życia i brakuje jej mocy sprawczej,

potrzebuje wsparcia i nie wie gdzie szukać pomocy,

czuje, że  ze wszystkim jest  sama, 

chce się oderwać od codzienności i spędzić czas wśród innych kobiet,

 szuka inspiracji w pokonywaniu przeszkód, jakie kładzie jej życie pod nogi,

spełnia oczekiwania innych i nie ma przestrzeni dla samej siebie,

żyje z przekonaniem, że na nic lepszego w życiu nie zasługuje,

nie rozwija swoich pasji, bo najbliżsi  twierdzą, że są one bez sensu i to strata czasu,

ma wewnętrzne głosy ograniczające jej  działania,

chce uwolnić się z trudnej sytuacji życiowej i potrzebuje odkryć siłę, aby tego dokonać,

czuje, jakby miała za chwilę wybuchnąć i wykrzyczeć: “mam dość”?

 

Mam dla Ciebie propozycję. Nie jestem wróżką i nie dam Ci cudownej różdżki, która odmieni Twoje życie, ale pokażę Ci co ja takiego zrobiłam i jakie kroki podjęłam, żeby być dzisiaj spełnioną i zadowoloną kobietą. Pokażę Ci jak zacząć od małych kroków  i jakie działania podjąć, aby wyjąć ze swojej klatki. Chcesz?

 

Co konkretnie da Ci udział w warsztatach “Mistrzyni Swojego Życia- Silna mimo wszystko”?

Odnajdziesz Samą Siebie.

Odkryjesz, jakie przekonania blokują Cię przed byciem Sobą i sięganiem po więcej i poznasz system codziennej pracy z nimi.

Stworzysz system, który będzie Cię wspierał codziennie.

Odkryjesz swoje “DLACZEGO”.

Rozprawisz się ze swoją przeszłością i wyciągniesz wnioski na przyszłość. Przekonasz się, że Twoja przeszłość może być trampoliną do wspaniałej przyszłości.

Odkryjesz swoje prawdziwe pragnienia i dowiesz się jak je wdrożyć  w życie.

Określisz kategorie swojego wymarzonego życia na bazie których je zaprojektujesz i wyjdziesz z gotowym planem do realizacji.

Zrozumiesz, ze najważniejszą osoba w Twoim życiu jesteś TY sama i od Ciebie wszystko się zaczyna.

Poznasz kroki niezbędne do tego, aby stać się Mistrzynią Swojego Życia.

Otrzymasz wsparcie, aby uporządkować swoje  dotychczasowe życie by móc z siłą i rozmachem ruszyć do przodu.

Odkryjesz w sobie siłę i moc sprawczą do działań o których zawsze marzyłaś, ale się bałaś.

Poznasz wiele interesujących kobiet, z którymi będziesz mogła nawiązać kontakt.

Zwiększysz swoją pewność siebie!

Otrzymasz materiały, które pozwolą Ci wracać do tego co najważniejsze po warsztatach.

Co mówią uczestniczki o warsztatach ‘”Silna Mimo Wszystko”?

“Kinga dziękuję.Za te warsztaty i przemianę jaką przeszłam. Za Twoją energię która działa na mnie jak balsam.Moje życie nabrało nowego blasku ,mam spokój w sercu i moc do działania. Dziękuję😘”

“Kiniu bardzo Ci dziękuje za te warsztaty. Było to coś całkowicie nie do opisania…Niesamowita moc, energia i ogromna wewnętrzna siła odkryta w samym sobie ❤️”

“Kinia, jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się wziąć udział w spotkaniu z Tobą 😊 To były niezapomniane emocje i wrażenia. Jesteś niesamowitą osobą, która swoją siłą i energią zaraża wszystkich dookoła. Rób dalej to co zaczęłaś, bo masz do tego wybitny talent 😘 Dziewczyny, jeśli chcecie stać się MISTRZYNIAMI SWOJEGO ŻYCIA zróbcie pierwszy krok na tej drodze i spotkajcie się z Kiną 💪👍😘”

“Cudowne spotkanie wspaniałych kobiet dobiegło końca ❤ byłam zaszczycona przebywać w tak cudownym gronie uroczych kobiet które wyruszyły w podróż w głąb siebie by odkryć swoje JA 💥
________________
Kinga Bogdańska dziękuję Ci za wywołanie mnie do tablicy by odkryć moją wewnętrzną siłę i pokazać mi, że wszystko co najlepsze dopiero przede mną 🌹 Praca nad sobą to najlepsza praca jaką można wykonać by pójść dalej i cieszyć się życiem na maksa 😀
____________
Moje dzisiejsze lekcje 👇

1️⃣ Zdobędziesz każdy szczyt jeśli pójdziesz przed siebie i pozwolisz prowadzić się Twojej intuicji.
2️⃣ Zapal się do życia i zacznij płonąć 🔥 rozpal swój wewnętrzny OGIEŃ 💥
3️⃣ MAM TĘ MOC ✌️
4️⃣ Nie bój się spełniać swoich marzeń które czekają byś w końcu po nie sięgnął🎁
5️⃣ Każdy dzień jest wart uśmiechu nawet jeśli najpierw popłyną łzy wzruszenia 😁
6️⃣ Podnoś się z każdego upadku jeszcze bardziej silna i pokaż jak piękne jest życie pomimo doświadczeń które Cię spotkały 🙄
7️⃣ Skup się na tym co jest w Tobie piękne i zacznij nad tym pracować by stało się zaje…, wtedy cała reszta która Ci się nie podoba również na tym zyska 💪
8️⃣ Nie pozwól sobie na stanie w miejscu bo z każdego bagna można wyjść i rozkwitnąć jak kwiat 🌷
9️⃣ Wyrzuć to co Ci nie służy do kosza i nigdy więcej po to sięgaj, zrzuć balast złych emocji by pozwolić życiu płynąć ‼️
🔟 Uwierz w swoje możliwości a przekonasz się, że za rogiem czeka na Ciebie szczęście którego tak bardzo szukasz w życiu 🤔”

„Pierwszy raz jak spotkałam Kingę wydała mi się bardzo niedostępna.
Z każdym kolejnym spotkaniem, wiedziałam że to było mylne wrażenie . Jest otwartą , bardzo ciepłą osobą, normalną taka jak ja czy ty, jak każdy z bagażem swoich doświadczeń.
Miałam to szczęcie uczestniczyć w Jej warsztatach i wszystkim polecam z całego serca.
Dzięki Niej nauczyłam się dziękować za wszystko co mam, doceniać to co mam , a mam wiele …każda z Was ma wiele , tylko nie każda zdaje sobie z tego sprawę. Nie doceniamy małych rzeczy, które nas otaczają , zdrowe dzieci, kochający mąż a może udane życie towarzyskie. Jesteś zdrowa , masz dwie ręce , dwie nogi także działaj , całe życie należy do Ciebie. To Ty decydujesz kim jesteś i gdzie jesteś.
Dzięki Kindze uczę się kochać siebie, bo jak sama powtarza…. Jak można kogoś obdarować miłością jeśli samej siebie nie kochamy. Dbamy o dom, dzieci , męża, samochód …..a zapominamy o najważniejszej osobie… o nas samych.
Na warsztatach Kingi są łzy, wzruszenia, złość, radość , ale wychodzisz z nich naładowana ogromną energią. Jeśli potrzebujesz nowej energii znajdź czas i weź udział w spotkaniu.
Kinga daje kopa do życia, także jeśli potrzebujesz takiego kopa , te warsztaty są dla Ciebie.
Jeśli dbasz o wszystkich i wszystko dookoła a zapominasz o sobie … te warsztaty są dla Ciebie.
Jeśli szukasz swojej drogi , te warsztaty są dla Ciebie.
Znajdź czas dla siebie i weź udział w warsztatach Kingi Bogdańskiej, bo warto.” Beata

“Cieszę się, że wzięłam udział w warsztatach “Mistrzyni Swojego Życia” który prowadziła Kinga Bogdańska, cudowna mentorka, kobieta sukcesu i wspaniała mama. Udział w nich pozwolił mi odkryć siebie, zobaczyć że nigdy nasza sytuacja nie jest beznadziejna dopóki wierzymy, że jest lepszy świat który możemy sobie sami stworzyć. Poznanie cudownych kobiet które mają problemy podobne do nas pokazuje, że każde zło można przekuć w dobro i odnaleźć swój wewnętrzny diament. Siła która w nas drzemie obudzi się gdy dotrzemy do swojego “JA” które często nas woła ale nie chcemy go słyszeć. Każda kobieta zasługuje na sukces dlatego z czystym sercem polecam Ci tego typu warsztaty by móc wrócić do siebie i stać się “Silna Mimo Wszystko”.W warsztatach powinna wziąć udział każda kobieta która szuka drogi do siebie i chce zrobić porządek w swoim życiu by móc zamknąć mroki przeszłości i ruszyć z uniesioną głową w przyszłość. Jeśli jesteś Kobietą, która najczęściej o sobie zapomina dbając o dom i rodzinę,  która wiecznie nie ma czasu aby zadbać o swoje wnętrze by móc poukładać swój wewnętrzny chaos o którym nie mówimy głośno przyjdź na warsztaty i zadbaj o siebie. ”

 

“Co to znaczy być „mistrzynią swojego życia”? Czy współczesna Kobieta może poczuć się „mistrzynią” w natłoku pędzących spraw i obowiązków? Czy „silna mimo wszystko” to tylko pięknie brzmiący tytuł warsztatu Kingi Bogdańskiej Mentorki, Trenerki Rozwoju Osobistego i Coacha?

13 października w Warszawie odbył się warsztat „MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA; SILNA MIMO WSZYSTKO” zorganizowany i poprowadzony przez Kingę Bogdańską. Był to niezwykły, tętniący kobiecą energią, pełen refleksji i wglądów w siebie dzień. W trakcie, którego uczestniczki prowadzone w procesie rozwojowym przez Kingę Bogdańską miały możliwość za pomocą wielu ćwiczeń indywidualnych i grupowych m.in. rozpocząć pracę nad swoimi przekonaniami, odkryć swój wewnętrzny diament, wyrzucić z ciała blokady i przetransformować je w nową, czystą energię.

Wzruszenia, głębokie procesy i szczere podziękowania zakończyły ten intensywny dzień pracy z samą sobą i upewniły Kingę Bogdańską, że to co zrobiła ma ogromna wartość.”

“Zacznę od początku.Od roku zaczęłam pracę nad sobą poprzez zmianę pracy jak również podejście do życia. Od maja tego roku pracę nad swoimi blokadami wewnętrznymi, uświadomiłam sobie, że mam ich trochę ponieważ miałam bardzo trudne dzieciństwo a tak naprawdę wcale go nie miałam.W wieku 9 lat zajmowałam się domem ,byłam świadkiem wielu kłótni w domu, doświadczyłam biedy, poniżenia przez innych, próby samobójstwa swojej mamy i wiele innych przykrych sytuacji dla mnie.A mimo tego zawsze marzyłam, że będzie lepiej .I tak się dzieje.Mam taką wewnętrzną wiarę w siebie a teraz jeszcze mocniejszą po Twoich warsztatach. U mnie się zamknął ten okres dziecka, które się bało wszystkiego co nowe ,pozbyłam się lęku który w trudnych sytuacjach mnie bardzo blokował. Po 13 października to jest nowa jakość życia, każdego dnia staję się kobietą bardziej pewną siebie i swoich wartości. Ja nigdy nie myślałam o sobie,  zawsze musiałam się troszczyć o innych .Kinga Twoja energia jaką masz w sobie uleczyła moje wewnętrzne rany, które były. Codziennie mówię do siebie “Aniu jesteś cudowną kobietą Mistrzynią Swojego Życia”. Dziękuję kochana i do zobaczenia, bo 8 grudnia też będę ze swoimi dziewczynami w Lublinie na warsztatach u Ciebie”.

“O co chodzi z tymi warsztatami?

Czy one są mi potrzebne?

Przecież jestem kobieta świadomą, dążę do wyznaczonego celu i doświadczam małych sukcesów, a czasem i dużych. Czy mogę wiedzieć coś więcej na temat swojego mistrzostwa i co Kinga może więcej wnieść do mojego życia. Otóż może. I to całkiem dużo. Warsztaty Kingi Bogdanskiej -Silna Mimo Wszystko to pogłębienie mojej drogi do rozwoju. A rozwój jest ważny- zawsze, na każdym etapie życia. Świat pędzi do przodu i ja tez się zmieniam. Zmieniają się ludzie z mojego najbliższego otoczenia. I ja chce za tym światem nadążyć. Ja chce zwiększać swoją produktywność, świadomość, chce pracować nad swoimi przekonaniami. Chce się spotykać z osobami aspirującymi do bycia lepsza wersja samego siebie. Jeżeli i Ty chcesz pracować nad swoim mistrzostwem, wydobywać swój potencjał to polecam Ci warsztaty z Bogdańską. Ta kobieta ma energię, umie wykrzesać z Ciebie jeszcze więcej niż Ci się wydaje ze można, pobudzi do działania i podtrzyma Twój zapał, jeżeli będziesz tego potrzebować. Ja osobiście jestem Tobie, Kinia, wdzięczna, za życzliwość, otwartość, serce i pasje, która emanujesz i zarażasz. A warsztaty, które prowadzisz dodatkowo dają możliwość poznania cudownych osób, dla których życie staje się cudowna przygoda, niesamowita podróżą w głąb siebie. Dziękuję za możliwość udziału w warsztacie Silna Mimo Wszystko. ”
Inez

“Miałam niezwykłą przyjemność uczestniczyć w warsztatach “Mistrzyni Swojego życia. Silna Mimo Wszystko” w Warszawie. Dziś wiem, że był to właściwy krok, aby ruszyć z miejsca, zmienić swoje myślenie, nastawienie do życia i w końcu odważyć się spojrzeć na życie, na świat i NA SIEBIE z zupełnie innej perspektywy niż dotychczas. Kinga jest profesjonalistką w każdym calu gdyż zaraża swoim entuzjazmem, energią i zapałem do robienia rzeczy, o których człowiek zawsze skrycie marzył. Jej kreatywność i doświadczenie pomaga odnaleźć w sobie możliwości i wskazuje kierunek, jak pracować nad sobą. Na warsztatach udało mi się dowiedzieć wielu zaskakujących rzeczy o sobie, zrozumieć skąd biorą się przeszkody i znaleźć rozwiązania. Warsztaty są na tyle różnorodne i przemyślane, że każda kobieta powinna się na nich znaleźć. Przyszłość jest kobietą ! Polecam z całego serca udział w warsztatach i współpracę z Kingą Bogdańską.” Edyta

NIE ZWLEKAJ DŁUŻEJ ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ!

BILET STANDARD

297
  •  
  •  
  • Co zyskasz?
  • Udział w warsztatach
  • Skrypt szkoleniowy
  • Dostęp do zamkniętej grupy tylko dla uczestników (dalszy kontakt)
  •  
  •  
KUP TERAZ

Agenda  warsztatów

9.00 – 09.55 Rejestracja (wystarczy okazać dowód tożsamości, po zakupie szkolenia wpiszemy Cię na listę. Nie wysyłamy dodatkowych biletów.)

10.00 – 11.30 Moduł szkoleniowy

11.30 – 11.45 Przerwa kawowa 

11.45 – 14.00 Moduł szkoleniowy

14.00 – 15.00 Przerwa obiadowa (we własnym zakresie)

15.00 – 16.30 Moduł szkoleniowy

16.30 – 16.45 Przerwa kawowa 

16.45 – 18.30 Moduł szkoleniowy i NIESPODZIANKA


Podczas wydarzenia istnieje możliwość kupienia książek.

Miejsce warsztatów będzie podane 7 dni przed.

 

Moim celem jest wzmacnianie kobiet w ich osobistej drodze do mistrzostwa, do pokonywania barier, życia zgodnego z marzeniami, i z własną, unikalną osobowością, także uwolnienie potencjałów i blokad, które stoją na drodze do ich realizacji.

Jestem przekonana, że każdy ma możliwość kształtowania swojego życia i decydowania o jego jakości. Chcę wspomagać i towarzyszyć tym przemianom, ponieważ wierzę, że silna kobiety to silne, spójne, szczęśliwe i wartościowe społeczeństwo.

Pracuję z osobami z pierwszych stron gazet, pracownicami korporacji, właścicielkami biznesów, z tymi kobietami, które gotowe są na pracę nad sobą, mają na to czas i środki.
Nie obiecam Ci, że Twoje życie się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie.  Pozwól mi być towarzyszką  Twojej zmiany.

Jesteś gotowa na życie w zgodzie ze sobą?

KLIKNIJ TUTAJ!

 

Kinga Bogdańska

Jeśli masz pytania albo chcesz skorzystać z opcji płatności ratalnej, śmiało pisz do mojej asystentki Moniki, pomoże i wyjaśni ! asystentka@kingabogdanska.com

Kinga Bogdańska – Coaching & Training © 2016 – 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

css.php