Efekty Osiągane Przez Moich Klientów

Beata Tomaszek
Blogerka, Specjalistka ds. marketingu

Beata Tomaszek

"Miałam okazję pracować z Kingą przy teście Gallupa. Sam test bardzo mi się podobał i wynik poukładał wiele w mojej głowie. Ale to nie było wszystko. Dostałam jeszcze godzinę coachingową z Kinga i mogłyśmy przerobić materiał, który otrzymałam. Dlaczego to ważne i cenne? Bo same wyniki i wiedza o talentach to jeszcze nie wszystko. Jak je odczytać, jak to przekuć na życie? Ta godzina z Kingą wiele mi rozjaśniła i pomogła w wykorzystaniu wiedzy w rzeczywistości. Niedługo potem miałam możliwość uczestniczyć w warsztacie prowadzonym przez Kingę, na którym uczyliśmy się odkrywać nasze mocne strony, opisywać kompetencje i "przypasowywać" je do talentów. No i było mega! Atmosfera jaką stworzyła KInga, wiedza jaką przekazała i sposób pracy - wszystko bardzo mi się podobało. Polecam Kingę jako coacha i trenerkę. Jest bardzo uważna na rozmówcę i empatyczna oraz potrafi uchwycić sedno sprawy i wydobyć to co w nas najlepsze."

"Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Kingę i jestem bardzo zadowolona. Kinga jest specjalistką, nienagannie przygotowaną do prowadzonych warsztatów.Współpraca z nią przebiega profesjonalnie i co dla mnie bardzo ważne, w bardzo przyjaznej, pełnej uśmiechu i radości atmosferze. Zajęcia zostały prowadzone w formie warsztatów, co bardzo urozmaiciło i zaktywizowało uczestników. Wiele kwestii, które były poruszane na warsztacie dotyczących wartości życiowych i przekonań usystematyzowało moją wiedzę, a przeprowadzone ćwiczenia wprowadziłam na stałe do mojego życia. Polecam z całego serca Kingę jako szkoleniowca, coacha oraz trenera."

Eunika Jedynak
Manager Kreatywny w Artemisja.pl

Eunika Jedynak

Beata Jurasz
Coach, Trener

Beata jurasz

"Kinga Bogdańska jest profesjonalnym i skoncentrowanym na osobie coachem.Jej zaangażowanie oraz charyzma pomogły mi odkryć mój potencjał i sięgnąć po marzenia. W ciągu procesu coachingowego dzięki skuteczności, wsparciu oraz zaangażowanemu kibicowaniu Kingi udało mi się osiągnąć wiele celów, do realizacji których wcześniej brakowało mi odwagi. Zaczęłam także dostrzegać rzeczy, ludzi, przestrzenie, które pod ciężarem codzienności i braku czasu przesuwałam na dalszy plan. Dzięki wysokim kompetencjom Kingi, skoncentrowanym na mnie sesjom, dedykowanym zadaniom, wykonałam dużą pracę nad sobą i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Mam już świadomość dokąd dążę, a to już wielki krok do spełnienia. Z całego serca dziękuję"

"Niedawno uczestniczyłam w szkoleniu na temat mocnych i słabych stron, prowadzonym przez Kingę. Muszę powiedzieć, że po spotkaniu poczułam duży przypływ sił i energii do działania, a także motywacji do dalszej pracy nad sobą. Kinga jako trener jest bardzo empatyczna, otwarta na ludzi oraz ich problemy, a przy tym szalenie profesjonalna - skupia się na tym, aby jak najlepiej pomóc uczestnikom szkolenia osiągnąć założone cele. Jest również doskonałym obserwatorem, a w relacji z drugim człowiekiem daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Z przyjemnością wezmę udział w kolejnych szkoleniach prowadzonych przez Kingę."

Katarzyna Wrońska
Dziennikarka i Blogerka Kulinarna, Autorka Bloga Świat Pachnie Szarlotką

Katarzyna Wrońska

Dorota Lukoschek
Manager

14113871_1087023521333253_1997788757_o

"....Projekt "Zaprojektuj swoje życie" był dla mnie od samego początku wyzwaniem, nigdy nie uważałam się za projektanta i kreatywną osobę, dlatego zastanawiałam się co wyjdzie mi z tego projektu? Co uda mi się stworzyć? Czy będzie to wartościowe? Temu projektowi towarzyszyły rożne emocje. Na początku była to nawet obawa, czy dam radę sama to zrobić!? Jednak w momencie kiedy postanowiłam, że to zrobię, postanowiłam również, że zrobię to po prostu najlepiej jak potrafię. I tak tez się stało. I to było piękne! Z każdym kolejnym modułem czułam się coraz lepsza i silniejsza i odkrywałam w sobie coraz to większe pokłady tego co tkwi we mnie "wielkiego". Praca z tym projektem uświadomiła mi, jak wiele życie ma nam do zaoferowania! I dziś kilka miesięcy później jestem z siebie dumna i czuje się szczęśliwa, że udało mi się tą zmianę utrzymać i nie wróciłam do starych zachowań. Słowa Kingi dotarły do mnie, do mojego wnętrza. Jeśli więc autorytet taki jak Kinga Bogdańska, mówi do Ciebie, to nie zastanawiaj się nad tym czy to aby na pewno jest dobre tylko zaufaj i działaj. Ten projekt, to była niesamowita i wspaniała przygoda dla mnie, która sprawiła, że ten rok nabrał o wiele większej wartości...."

"Bardzo dobrze odebrałam pracę z Tobą, bo jesteś osobą, która bije energią wsparcia i życzliwości. Czułam się z Tobą bardzo swobodnie i otrzymałam bardzo duże wsparcie po sesji. Poza tym dostałam od Ciebie wiele cennych informacji o sobie i zmobilizowałaś mnie do zastanowienia się nad przyszłością i moimi działaniami poprzez zadanie pracy domowej. Bardzo milo wspominam nasze spotkanie, było dla mnie wielkim wsparciem, akurat wtedy byłam jeszcze osoba dość mało doświadczoną i średnio sobie radziłam z krytyką z którą się spotykałam."

 

Bożena
Coach, Terapeuta

Ewa Baczewska
Architekt

"Spotkałam Kingę w przełomowym momencie mojego życia dzięki jej kursowi " Zaprojektuj swoje życie". Badanie talentów było dla mnie jego dopełnieniem, taką "kropką nad i" a jednocześnie dało mi dodatkową wiedzę o sobie, własnych możliwościach i predyspozycjach. Ale sam wynik badania to mało - potrzeba jeszcze osoby która potrafi tę suchą wiedzę przełożyć na praktykę. Dowiedziałam się jak funkcjonują moje talenty, co mnie napędza do działania, jak mogę je wykorzystać do lepszej współpracy z ludźmi, jak mój umysł analizuje rzeczywistość ale przede wszystkim nauczyłam się akceptować to KIM jestem. Kinga jest uważna, życzliwa i z pełnym zaangażowaniem przekazuje swoją ogromną, popartą praktyką, ale i wrażliwością, wiedzę. Jej kreatywność w podpowiadaniu miliona sposobów na wykorzystanie nowo nabytych umiejętności nie ma granic. Doskonale się z nią współpracuje. Kontakt z nią jest niesamowicie inspirujący- polecam..."

"Byłem pod dużym wrażeniem szkolenia. Podobało mi się to, że łączyło wiedzę praktyczną, merytoryczną i technikami relaksacyjnymi. Pozwalało także na swobodne wypowiedzi, wymianę doświadczeń.Pozwoliło spojrzeć na moją pracę oczami innych osób i pomogło mi na nowo spojrzeć na pewne aspekty mojej pracy.Trenera oceniam pozytywnie. Jest kreatywny, energiczny, potrafi motywować do pracy. Jest także twórczy. Szybko nawiązuje kontakt z grupą, potrafi zjednać sobie ludzi..Polecam szkolenie dla osób, które chcą wyjść poza pewien schemat w swojej pracy, nauczyć się nowych technik, inaczej podejść do otaczającego ich świata."

Paweł
Kurator

Jacek Figarski
Dyrektor Handlowy

Jacek Figarski

".... Szukając rozwojowych zajęć dla pracowników, dotarliśmy do niezwykłego miejsca jakie zaproponowała nam Kinga Bogdańska i jakim są spotkania związane z szukaniem Talentów a założone i prowadzone przez osobę z pasją i wielkim sercem aby poznać naszą różnorodność pracowników firmy. Zajęcia składają się z kilku etapów w tym i indywidualnej rozmowy. W trakcie trwania warsztatów Kinga odkrywa w pracownikach szereg talentów w tym i związanych z wrażliwością, empatią, odpowiedzialnością i cechami zarządczymi i wiele innych. Nie ominęły nas zajęcia związane z gimnastyką ciała jak i umysłu zwieńczone dużymi brawami i uśmiecham każdego z uczestników warsztatów.Warsztaty zawierają szereg zajęć wraz ze środkami pracy, które pomagają nam zrozumieć grupy a nawet indywidualności. Poznaliśmy się nawzajem a teraz staramy się zrozumieć swoje najsilniejsze cechy.Szczerze polecam dla osób, które: mają kłopot z odnalezieniem własnych najsilniejszych cech, aby pomóc sobie i być może zmienić swoje podejście do ludzi, pracy i życia.. Te zajęcia naprawdę pomagają 🙂 ....."

css.php