Jeśli chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci wytyczać swoje granice i ich bronić, nie sprawiając przykrości innym ludziom koniecznie się zapisz. 

CO KONKRETNIE DA CI UDZIAŁ W KONFERENCJI?

Zrozumiesz, dlaczego do tej pory inni wchodzili Ci “na głowę”.

Dowiesz się w jaki sposób odmawiać bez wyrzutów sumienia.

Zmienisz swoje podejście do krytyki.

 Poznasz techniki szybkiego wprowadzenia asertywności do Twojego życia

Dasz sobie prawo do wyrażania emocji.

Zyskasz mnóstwo energii oraz motywacji do wprowadzania asertywności w swoim życiu.

Poznaj i zastosuj w życiu moją sprawdzoną metodę “JAK BYĆ ASERTYWNĄ W RODZINIE I BIZNESIE ?”

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! 100!

Jeśli  jesteś kobietą i :

 

chcesz wreszcie zacząć stawiać granice bez wyrzutów sumienia

chcesz pozbyć się lęku w wyrażaniu swoich uczuć

pragniesz nauczyć się wytrwać w sytuacjach konfliktowych bez wycofywania się

pragniesz nauczyć się prosić innych o pomoc – otwarcie, szczerze, odważnie,

potrzebujesz bardziej stanowczo odmawiać

 potrzebujesz nauczyć się  przyjmować  krytykę i pochwały- bez lęku, stresu, bez poczucia winy

 

ta konferencja jest dla Ciebie.

Kim JESTEM?

Nazywam się Kinga Bogdańska

Jestem mentorem, trenerem rozwoju osobistego, certyfikowanym trenerem FRIS(R), autorką i współautorką  książek dla kobiet, ebooków oraz programów rozwojowych.

Na bazie własnych doświadczeń stworzyłam program w którym pomagam kobietom takim jak Ty odnaleźć siebie.
Dzisiaj chcę Tobie pomóc zbudować autentyczną postawę asertywną.
Nie obiecam Ci, że Twoje życie się zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bo tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie.

Pozwolisz mi być towarzyszką Twojej zmiany?

W kolejnych mailach ode mnie spodziewaj się prezentów: 2 video, kwestionariusze diagnozujące Twój poziom asertywności oraz arkusz pracy. 

VIDEO

MATERIAŁY PDF 

CO O MNIE MÓWIĄ UCZESTNICZKI  MOICH PROJEKTÓW? 

“Kinga przeprowadziła mnie przez budujący proces, dzięki któremu czuje się dziś o wiele silniejsza i zadowolona z siebie i z życia 🙂
Dziękuje Tobie Kinga, jak i pozostałym kobietom uczestniczącym w kursie za szczere i głębokie, poruszające rozmowy. Zjednoczenie mocy kobiet bardzo mnie cieszy 🙂 i daje mi mnóstwo satysfakcji.
Akademię  polecam każdej kobiecie, która na dzień dzisiejszy nie określiłaby siebie jeszcze królowa swojego życia. Bo jeśli tak nie jest, to znaczy że jest jeszcze coś w Twoim systemie co cię od tego uczucia dzieli. I niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz drogę swojego rozwoju i pracy nad sobą, czy przeszłaś już wiele kursów i myślisz, że wszystko już wiesz. Najważniejsze jest jak się czujesz i jak działasz w swoim życiu.
Akademie można zrobić na wielu poziomach świadomości. Ważne jest tylko by wiedzieć, że nikt tej pracy nie wykona za ciebie, więc to jest największa inwestycja jaka jest związana z tym kursem. Inwestycja twojego czasu i energii po to aby mieć cudowne życie na mistrzowskim poziomie. Polecam z głębi serca i cieszę się już na ten świat pełen cudownych kobiet, które potrafią wykorzystać swoją moc!!!
Dziękuję Kinga, za stworzenie tego budującego mistrzostwo dzieła 😊 i za Twoja obecność na tej planecie 😊”

Dorota, menager

„Kinga Bogdańska to kobieta diament. Błyszczy z daleka wewnętrzną siłą i pozwala zabłysnąć innym kobietom. Jest mentorką, której bliżej do przyjaciółki niż sztywnej  bizneswoman. Choć wiele sama przeszła, nie waha się o tym mówić, co sprawia, że jest autentyczna w swoich działaniach i wzbudza zaufanie.”

Beata, wolontariuszka

„Miałam pracować nad sobą i kochać siebie. No to zgłaszam wykonanie zadania. Jeszcze nie jest idealnie, ale kurna… kocham siebie ❤ Jestem na dobrej drodze i dziękuję Ci za wsparcie. Nie przypuszczałam, że życie może być piękne, kiedy słuchasz siebie, a nie innych. Kiedy mówię, co myślę, kiedy robię to, czego chcę. Jestem z siebie dumna 💪 Ta cała sytuacja w oświacie i ten strajk otworzyły mi jeszcze szerzej drzwi. Nie boję się mówić o swoich poglądach, bronić własnych ideałów, wyrażać swojego zdania. Mam potrzebę wykrzyczenia światu wielu słów, które dusiłam w sobie całe życie. No co mam Ci powiedzieć… Jestem wielka i już 😁 Dziękuję, że jesteś ❤Jesteś dla mnie WIELKA, bo stworzyłaś mnie WIELKĄ. Może to brzmi infantylnie, ale ja naprawdę jestem Ci wdzięczna, że mam ciebie w moim życiu <3 <3 <3 i będę to powtarzać z uporem maniaka 😊Ups! Teraz przeczytałam, co napisałam. Można odebrać jak tekst psychofanki 😬 🤣 Nie bój się. Jesteś bezpieczna. Jeszcze nie rozwieszam Twoich zdjęć na ścianach 😉 „ 

Monika, pisarka

„Każde spotkanie z Kingą to potężna dawka emocji. Wszystko, co mówi, trafia w najgłębsze rejony podświadomości i odkrywa kawałek po kawałku twoją osobowość, jej ciemne i jasne strony.  Podczas rozmowy z Nią masz wrażenie, że Ona zna cię od dawna, że wie o Tobie więcej niż ty sama. To sprawia, że czujesz się jak z przyjaciółką, która nie ocenia, ale choć prowadzi po wyboistych drogach, wspiera na każdym kroku i wierzysz, że robi to tylko po to, byś mogła żyć piękniej. Jest prawdziwa i zawsze bliska – nie zniknie, kiedy wykona swoją pracę i zmobilizuje do działania, gdy przyjadą chwile słabości. ❤”

Marta, menager

„Dzięki tej podróży w głąb siebie pokochałam siebie, nabrałam zaufania względem siebie. Nauczyłam się koncentrować na tym co mogę tu i teraz zrobić dla siebie, zamiast rozmyślać czego mi brak. Zrozumiałam, że nie mogę poświęcać siebie, swojego czasu dla dzieci, męża, mogę go wspólnie z nimi spędzać, dobrze się przy tym bawiąc. Zaczynając Akademię moja miłość do siebie Samej nie była pełna, miała pełno wątpliwości, nie wierzyłam, że mogę siebie sama pokochać. Kocham się i pokazuję to całemu światu. Te kilka miesięcy tu spędzonych przywróciły mi wiarę w siebie i nauczyły chodzić z podniesioną głową Niejednokrotnie wzruszam się widząc jakie przechodzą metamorfozy, które są wynikiem ich ciężkiej pracy – i pękam z dumy <3, że im w tym pomogłam!! Dziękuję😊Kinga dzięki Tobie i Akademii mam odwagę spełniać swoje marzenia, wyjść do ludzi i być sobą. Zostawić dzieci pod opieką innych i zrobić tylko coś dla siebie i to nie przez godzinę ale przez cały dzień. A wam dziewczyny dziękuję że miałam przyjemności was poznać i liczę że spotkamy się kiedyś na kawie.”

Beata, bizneswoman

“Z głębi serca polecam udział w Akademii każdej kobiecie, która chciałaby popracować nad swoją samooceną, a także wzbić się na wyższy level poczucia własnej wartości. Mój dotychczasowy pogląd na własną osobę zmienił się o 180° na lepsze dzięki współpracy z Kinga Bogdańska 💎 Zrozumiałam, że jestem wyjątkowa taka jaka jestem i nie muszę się do nikogo upodabniać by czuć się “lepszą” ❤️’

Lilianna, biznewoman

“Polecam każdej, na prawdę każdej kobietce😍 Jestem w trakcie takiej Akademii. Zmienia się wszystko, podejście, po prostu każdy aspekt życia na lepsze. Musisz w tym uczestniczyć jeśli chcesz być najlepszą wersją siebie!!!!”

Ania, bizneswoman

“Możecie mi wierzyć lub nie, ale efekty są spektakularne!!! Przekonałam się na własnej skórze, przekonało się o tym moje otoczenie! Jestem szczęśliwą kobietą 🔥🔥🔥 4 miesiące pracy, a efekt na całe życie! Żałuje, że tak pozno spotkałam Kingę na swojej drodze, ale jestem wdzięczna, że w ogóle do tego doszło 😘
Polecam Wam Akademie!!!”

Joanna, bizneswoman

“Współpraca z Kingą Bogdańską jest czymś w rodzaju przebudzenia lub odkurzenia zasobów jakie posiadamy, a jakie pokrył kurz zapomnienia. Ta Kobieta, poprzez umiejętne słuchanie ale i niesamowicie trafne pytania potrafi odkopać w nas to co skrywamy, a tak naprawdę co jest naszym wielkim bogactwem. Moja droga do tego co robię była trudna i dość długa.  I pewnego dnia pojawiła się w moim życiu Kinga Bogdańska.  Pomyślałam sobie wtedy, że chciałabym nauczyć się od tej Kobiety czegoś więcej. I nauczyłam się. Poznałam. Dostrzegłam. Podniosłam kotwicę, dzięki czemu wyruszyłam w piękny rejs.  Nauczyłam się, że nie ma rzeczy niemożliwych… Bo Poznałam siebie tak do końca, poznałam Beatę, którą pokrył kurz zawieruch, które były w moim życiu… Dostrzegłam jak wielką jestem wartością i jak wiele mogę. Dostrzegłam siebie bez tych wszystkich masek i „muszę”. Spotkania/ współpraca z Kingą Bogdańską jest czymś metafizycznym i wiem, że brzmi to górnolotnie, ale … tak jest. Ona potrafi  sobie jedynie znanym sposobem dotrzeć do wnętrza nas samych i ukazać piękno, światło jakim możemy się dzielić i cieszyć się.  Kinga ma moc i dzieli się nią.

Kinga, mogłabym jeszcze dużo tu napisać, ale proszę przyjmij ode mnie wypowiedziane ze szczerego serca słowo DZIĘKUJĘ.

A jeśli ktoś z Was zastanawia się, czy warto z Kingą Bogdańską podjąć współpracę, to powiem Wam z całą pewnością WARTO.”

Beata Izabela Pilarek

Bogdańska  Coaching & Training © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.

css.php