To intensywny 4 miesięczny proces, podczas którego krok po kroku zrzucisz swoje mylne wyobrażenie o sobie samej oraz WYJDZIESZ ZE SWOJEJ STREFY KOMFORTU PO TO, ABY NA NOWO ODKRYĆ SIEBIE, WYCIĄGNĄĆ CO NAJLEPSZE Z PRZESZŁOŚCI I W PEŁNI ZAAKCEPTOWAC SIEBIE.

 

Kim JESTEM?

Nazywam się Kinga Bogdańska

JESTEM MENTOREM, TRENEREM ROZWOJU OSOBISTEGO, TRENEREM MOCNYCH STRON, ARTETERAPEUTĄ, CERTYFIKOWANYM TRENEREM FRIS, AUTORKĄ KSIĄŻEK, EBOOKÓW ORAZ PROGRAMÓW ROZWOJOWYCH.

Przez wiele lat borykałam się z problemem nieakceptowania siebie. Doprowadziło mnie to wielu problemów w relacjach osobistych oraz zawodowych. Negatywnie wpłynęło na relacje z moim synem oraz współpracownikami. Przyszedł moment w którym podjęłam decyzję, że pora coś zmienić w życiu. Zaczęłam szukać różnych rozwiązań: książek, kursów, pomocy specjalistów. Niestety te działania okazały się niewystarczające. Brakowało mi osoby, która na podstawie swojego doświadczenia pokaże mi co mam konkretnie zrobić, aby żyć w zgodzie z sobą. Nie znalazłam kogoś takiego. Wtedy właśnie rozpoczął się etap moich eksperymentów i sprawdzania co działa a co nie. Po 3 latach intensywnej pracy nad sobą poczułam się wreszcie dobrze ze sobą. Poczułam się wolna od ocen innych i niezależna od emocji innych. Pokochałam siebie taką jaką jestem i każdego dnia dbam o siebie i swoje talenty.

Na bazie własnych doświadczeń stworzyłam program w którym pomagam kobietom takim jak Ty odnaleźć siebie.
Dzisiaj chcę Tobie pomóc zaakceptować siebie i uwolnić Twój wrodzony potencjał.
Nie obiecam Ci, że Twoje życie się zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. bo tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie.

Pozwolisz mi być towarzyszką Twojej zmiany?

Co konkretnie da Ci udział w  AKADEMII LIDEREK? 

Odnajdziesz  Siebie.

Odkryjesz, jakie przekonania blokują Cię przed byciem Sobą i sięganiem po więcej i poznasz system codziennej pracy z nimi.

Stworzysz system, który będzie Cię wspierał codziennie.

Dowiesz się   “KIM JESTEŚ?”.

Rozprawisz się ze swoją przeszłością i wyciągniesz wnioski na przyszłość. Przekonasz się, że Twoja przeszłość może być trampoliną do wspaniałej przyszłości.

Zaczniesz doceniać Siebie.

Nauczysz się komunikować swoje potrzeby.

Zrozumiesz, że najważniejszą osoba w Twoim życiu jesteś TY sama i od Ciebie wszystko się zaczyna.

Otrzymasz wsparcie, aby uporządkować swoje  dotychczasowe życie by móc z siłą i rozmachem ruszyć do przodu.

Odkryjesz w sobie siłę i moc sprawczą do działań o których zawsze marzyłaś, ale się bałaś.

Dowiesz się, w jaki sposób znaleźć ludzi, którzy są Tobie życzliwi i będą cię wspierać w trudnych momentach oraz szczerze cieszyć się z Tobą Twoimi sukcesami.

Zwiększysz swoją pewność siebie!

Zaprzyjaźnisz się  z krytykiem wewnętrznym. 

 

Poznaj i zastosuj w życiu moją sprawdzoną metodę “JAK ZAAKCEPTOWAĆ SIEBIE ?”

LICZBA MEJSC OGRANICZONA!

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ DZIŚ!

OPCJA STANDARD

abonament
349 /mies.
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • Co zyskasz?

 • Udział w 4 miesięcznym procesie w tajnej grupie na FB

 • 2 LIVE w miesiącu

 • Moje codzienne wsparcie

 • Materiały w postaci PDF, nagrań audio, video

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
DOŁĄCZAM!

Dla kogo jest AKADEMIA LIDEREK?

Jeśli :

 

nie wierzysz w Siebie,

brakuje Ci pewności siebie,

uważasz, że inni są lepsi od Ciebie ,

poszukujesz swojego JA i tego do czego zostałaś  stworzona,

skupiasz się na swoich niedoskonałościach,

 szukasz inspiracji w pokonywaniu przeszkód, jakie kładzie Ci życie pod nogi,

Twój wewnętrzny głos przeszkadza Ci w codziennym funkcjonowaniu,

brakuje Ci wsparcia w codziennym działaniu,

stawiasz siebie na końcu,

uważasz, że nie zasługujesz na lepsze życie,

chcesz uwolnić się z trudnej sytuacji życiowej i potrzebuje odkryć siłę, aby tego dokonać,

ciągle się edukujesz, czytasz, uczęszczasz na szkolenia, ale pomaga Ci to na krótko  i szybko wracasz do stanu stałego

 AKADEMIA LIDEREK jest dla Ciebie.

Mam dla Ciebie propozycję. Nie jestem wróżką i nie dam Ci cudownej różdżki, która odmieni Twoje życie, ale pokażę Ci co ja takiego zrobiłam i jakie kroki podjęłam, żeby być dzisiaj spełnioną i zadowoloną kobietą. Pokażę Ci jak zacząć od małych kroków  i jakie działania podjąć, aby wyjąć ze swojej klatki. Chcesz?

 

Co mówią kobiety o współpracy ze mną?

“4 miesiące intensywnej pracy. Wow,  jak patrzę na to co w tym czasie wszystko zrobiliśmy to mogę tylko powiedzieć. Super. Ile pracy nad sobą w tym czasie wykonałam. Z własnej inicjatywy na pewno bym tego nie zrobiła! A tutaj 19 nowych zadań i 19 tygodni pracy nad nowymi nawykami, dobrymi praktykami i usuwaniem przeszkód stojących na drodze tego rozwoju.
Ja zdecydowałam sią na Akademie mistrzowska pod koniec zeszłego roku dosyć spontanicznie, nie planowałam tego, już od dłuższego czasu znajdowałam się wtedy na drodze rozwoju, jednak gdzieś głęboko w sobie czułam, że mam jeszcze robotę do zrobienia nad sobą, a przejawiało to się najczęściej w moich uległych zachowaniach, kiedy nie wybierałam siebie, kiedy stawiałam się na drugim miejscu i nie potrafiłam “zawalczyć” o swoje, co czułam, że mi się należy…jednak coś we mnie uważało, że tak nie jest, dlatego ciężko było mi to w życiu realnym zmanifestować.
Ogólnie było mi dobrze w życiu, ale to definitywnie nie był poziom mistrzowski. Praca podczas Akademii z samą sobą i z relacją do samej siebie wzniosła mnie na kolejny poziom rozwoju a tym samym na kolejny poziom mojego życia. Identyfikowanie swoich zachowań, ról i tendencji czy to w myśleniu czy to w działaniu pozwoliło mi jasno ocenić moją aktualną sytuację i dzięki temu lepiej określić kierunek rozwoju i wytycznych konkretne cele.
Po wykonaniu kolejnych zadań, wiedziałam co mam jeszcze do zrobienia. A w sytuacjach gdzie pojawiały się większe blokady korzystałam z wykupionego w pakiecie Coachingu indywidualnego. Dzięki niemu mogłam przepracować w końcu stratę i mocno zakorzenione blokady.
Moduły które były dla mnie szczególnie cenne to praca z wewnętrznym dzieckiem i nauczenie się dbania o nie. Uświadomienie sobie ról w jakie wchodzę i związanych z tym zachowań. Dzięki temu potrafię dziś spokojniej i bardziej odpowiedzialnie reagować w relacjach międzyludzkich, a kiedy przyjdzie czas na zabawę i i głupoty to daję się wyżyć mojemu wewnętrznemu dziecku. W trakcie Akademii nauczyłam się również dbać o siebie i swoje potrzeby, zauważając je i je zaspokajać, oraz z uważnością podchodzić do życia, co z kolei pozwala mi o wiele bardziej doceniać to co mnie otacza.
Kinga przeprowadziła mnie przez budujący proces, dzięki któremu czuje się dziś o wiele silniejsza i zadowolona z siebie i z życia 🙂
Dziękuje Tobie Kinga, jak i pozostałym kobietom uczestniczącym w kursie za szczere i głębokie, poruszające rozmowy. Zjednoczenie mocy kobiet bardzo mnie cieszy 🙂 i daje mi mnóstwo satysfakcji.
Akademię  polecam każdej kobiecie, która na dzień dzisiejszy nie określiłaby siebie jeszcze królowa swojego życia. Bo jeśli tak nie jest, to znaczy że jest jeszcze coś w Twoim systemie co cię od tego uczucia dzieli. I niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz drogę swojego rozwoju i pracy nad sobą, czy przeszłaś już wiele kursów i myślisz, że wszystko już wiesz. Najważniejsze jest jak się czujesz i jak działasz w swoim życiu.
Akademie można zrobić na wielu poziomach świadomości. Ważne jest tylko by wiedzieć, że nikt tej pracy nie wykona za ciebie, więc to jest największa inwestycja jaka jest związana z tym kursem. Inwestycja twojego czasu i energii po to aby mieć cudowne życie na mistrzowskim poziomie. Polecam z głębi serca i cieszę się już na ten świat pełen cudownych kobiet, które potrafią wykorzystać swoją moc!!!
Dziękuję Kinga, za stworzenie tego budującego mistrzostwo dzieła 😊 i za Twoja obecność na tej planecie 😊”

Dorota, menager

„Kinga Bogdańska to kobieta diament. Błyszczy z daleka wewnętrzną siłą i pozwala zabłysnąć innym kobietom. Jest mentorką, której bliżej do przyjaciółki niż sztywnej  bizneswoman. Choć wiele sama przeszła, nie waha się o tym mówić, co sprawia, że jest autentyczna w swoich działaniach i wzbudza zaufanie.”

Beata, wolontariuszka

„Miałam pracować nad sobą i kochać siebie. No to zgłaszam wykonanie zadania. Jeszcze nie jest idealnie, ale kurna… kocham siebie ❤ Jestem na dobrej drodze i dziękuję Ci za wsparcie. Nie przypuszczałam, że życie może być piękne, kiedy słuchasz siebie, a nie innych. Kiedy mówię, co myślę, kiedy robię to, czego chcę. Jestem z siebie dumna 💪 Ta cała sytuacja w oświacie i ten strajk otworzyły mi jeszcze szerzej drzwi. Nie boję się mówić o swoich poglądach, bronić własnych ideałów, wyrażać swojego zdania. Mam potrzebę wykrzyczenia światu wielu słów, które dusiłam w sobie całe życie. No co mam Ci powiedzieć… Jestem wielka i już 😁 Dziękuję, że jesteś ❤Jesteś dla mnie WIELKA, bo stworzyłaś mnie WIELKĄ. Może to brzmi infantylnie, ale ja naprawdę jestem Ci wdzięczna, że mam ciebie w moim życiu <3 <3 <3 i będę to powtarzać z uporem maniaka 😊Ups! Teraz przeczytałam, co napisałam. Można odebrać jak tekst psychofanki 😬 🤣 Nie bój się. Jesteś bezpieczna. Jeszcze nie rozwieszam Twoich zdjęć na ścianach 😉 „ 

Monika, pisarka

„Każde spotkanie z Kingą to potężna dawka emocji. Wszystko, co mówi, trafia w najgłębsze rejony podświadomości i odkrywa kawałek po kawałku twoją osobowość, jej ciemne i jasne strony.  Podczas rozmowy z Nią masz wrażenie, że Ona zna cię od dawna, że wie o Tobie więcej niż ty sama. To sprawia, że czujesz się jak z przyjaciółką, która nie ocenia, ale choć prowadzi po wyboistych drogach, wspiera na każdym kroku i wierzysz, że robi to tylko po to, byś mogła żyć piękniej. Jest prawdziwa i zawsze bliska – nie zniknie, kiedy wykona swoją pracę i zmobilizuje do działania, gdy przyjadą chwile słabości. ❤”

Marta, menager

„Dzięki tej podróży w głąb siebie pokochałam siebie, nabrałam zaufania względem siebie. Nauczyłam się koncentrować na tym co mogę tu i teraz zrobić dla siebie, zamiast rozmyślać czego mi brak. Zrozumiałam, że nie mogę poświęcać siebie, swojego czasu dla dzieci, męża, mogę go wspólnie z nimi spędzać, dobrze się przy tym bawiąc. Zaczynając Akademię moja miłość do siebie Samej nie była pełna, miała pełno wątpliwości, nie wierzyłam, że mogę siebie sama pokochać. Kocham się i pokazuję to całemu światu. Dbanie o siebie weszło mi w nawyk, nauczyła się tak planować sobie dzień, żeby zawsze mieć czas na sport, czytanie książek , wyjście do lasu itp. dowiedziała się jak wiele sukcesów mam na swoim koncie, że porażki które poniosłam miały swoje źródło w braku miłości do siebie. Z wielu moich przekonań, wybrałam te które mnie najbardziej hamowały a praca nad nimi przyniosła efekty. Odkrywanie wewnętrznego dziecka było bardzo trudną drogą, miała chwile załamań, zwątpień, ale odkąd odkryłam to małą dziewczynkę wewnątrz siebie potrafię się cieszyć, kroplami deszczu, szronem na trawie, śpiewać…. cały czas uczę się roli dorosłego, przebaczyłam sobie, swoim wrogom, zamknęłam stare programy dzięki czemu stała się otwarta na nowe pomysły wyzwania, przestała wracać do przeszłości jestem tu i teraz z uśmiechem, energią i miłością do samej siebie. Relacje z otoczeniem i dziećmi nabrały barw, a mój osobisty krytyk stał się motorem napędowym do zmian i szalonych wyzwań. Zaakceptowałam swoje słabości, nie walczę z nimi na siłę. Mam czas tylko dla siebie, czas w którym w ciszy pozwalam myślą płynąc swobodnie. Dzięki tym kilkunastu tygodniom pracy w Akademii pokochałam siebie, z uśmiechem i podziękowaniem przyjmuję komplementy, dostrzegam piękno świata, które mnie otacza, pielęgnuję w sobie ta mała dziewczynkę i spełniam jej marzenia. Moje Pudełku przyjemności stało się pudełkiem przyjemności dla całej rodziny. Jeżeli nie potrafisz kochać siebie taką jaka jesteś, stać się lepsza dla siebie to miejsce jest dla Ciebie. Te kilka miesięcy tu spędzonych przywróciły mi wiarę w siebie i nauczyły chodzić z podniesioną głową Niejednokrotnie wzruszam się widząc jakie przechodzą metamorfozy, które są wynikiem ich ciężkiej pracy – i pękam z dumy <3, że im w tym pomogłam!! Dziękuję😊Kinga dzięki Tobie i Akademii mam odwagę spełniać swoje marzenia, wyjść do ludzi i być sobą. Zostawić dzieci pod opieką innych i zrobić tylko coś dla siebie i to nie przez godzinę ale przez cały dzień. A wam dziewczyny dziękuję że miałam przyjemności was poznać i liczę że spotkamy się kiedyś na kawie.”

Beata, bizneswoman

“Z głębi serca polecam udział w Akademii każdej kobiecie, która chciałaby popracować nad swoją samooceną, a także wzbić się na wyższy level poczucia własnej wartości. Mój dotychczasowy pogląd na własną osobę zmienił się o 180° na lepsze dzięki współpracy z Kinga Bogdańska 💎 Zrozumiałam, że jestem wyjątkowa taka jaka jestem i nie muszę się do nikogo upodabniać by czuć się “lepszą” ❤️’

Lilianna, biznewoman

“Polecam każdej, na prawdę każdej kobietce😍 Jestem w trakcie takiej Akademii. Zmienia się wszystko, podejście, po prostu każdy aspekt życia na lepsze. Musisz w tym uczestniczyć jeśli chcesz być najlepszą wersją siebie!!!!”

Ania, bizneswoman

“Możecie mi wierzyć lub nie, ale efekty są spektakularne!!! Przekonałam się na własnej skórze, przekonało się o tym moje otoczenie! Jestem szczęśliwą kobietą 🔥🔥🔥 4 miesiące pracy, a efekt na całe życie! Żałuje, że tak pozno spotkałam Kingę na swojej drodze, ale jestem wdzięczna, że w ogóle do tego doszło 😘
Polecam Wam Akademie!!!”

Joanna, bizneswoman

“Współpraca z Kingą Bogdańską jest czymś w rodzaju przebudzenia lub odkurzenia zasobów jakie posiadamy, a jakie pokrył kurz zapomnienia. Ta Kobieta, poprzez umiejętne słuchanie ale i niesamowicie trafne pytania potrafi odkopać w nas to co skrywamy, a tak naprawdę co jest naszym wielkim bogactwem. Moja droga do tego co robię była trudna i dość długa. Czułam pod skórą, że jeszcze coś mnie hamuje, abym mogła bardziej się otworzyć i realizować to, co nadaje mojemu życiu sens. Jakaś „kotwica” wciąż nie pozwalała mi wypłynąć na głęboką wodę, aby móc odważniej i z większą pewnością siebie głosić to, co chcę przekazać innym, co wiem, że może pomóc tak wielu kobietom. Czasem miałam wrażenie, że kręcę się niczym chomik w kołowrotku mimo, że widziałam daleki horyzont, nie wiedziałam jak wyrwać się z tej stagnacji. I pewnego dnia pojawiła się w moim życiu Kinga Bogdańska. Nasza znajomość na początku była czymś w rodzaju „badania przeciwnika”, albo jakąś formą flirtu. Wymiana zdań, czytanie postów, a potem zaproszenie od Kingi na przeprowadzenie wywiadu dotyczącego mojej dziedziny, czyli chorób sromu, nowotworu sromu i operacji okaleczających. Rozmowa/ wywiad była przeprowadzona niczym spotkanie przy kawie i wymienianie się wiadomościami, ploteczkami. Pomyślałam sobie wtedy, że chciałabym nauczyć się od tej Kobiety czegoś więcej.

I nauczyłam się. Poznałam. Dostrzegłam. Podniosłam kotwicę, dzięki czemu wyruszyłam w piękny rejs.

Nauczyłam się, że nie ma rzeczy niemożliwych… Bo Poznałam siebie tak do końca, poznałam Beatę, którą pokrył kurz zawieruch, które były w moim życiu… Dostrzegłam jak wielką jestem wartością i jak wiele mogę. Dostrzegłam siebie bez tych wszystkich masek i „muszę”. Uwolniłam się od kotwic, które nie pozwalały mi w pełni cieszyć się tym co robię i kim jestem. Spotkania/ współpraca z Kingą Bogdańską jest czymś metafizycznym i wiem, że brzmi to górnolotnie, ale … tak jest. Ona potrafi  sobie jedynie znanym sposobem dotrzeć do wnętrza nas samych i ukazać piękno, światło jakim możemy się dzielić i cieszyć się. Pokazuje, że jeśli pokochamy samych siebie, tak naprawdę, tak szczerze, wtedy nie będą w stanie nas zatrzymać „hejterskie” opinie innych. Będziemy potrafić przyjmować konstruktywną krytykę i wyciągać z niej wnioski, ale nie będzie to w nas powodować obniżenia naszej samooceny. Kinga ma moc i dzieli się nią.

Kinga, mogłabym jeszcze dużo tu napisać, ale proszę przyjmij ode mnie wypowiedziane ze szczerego serca słowo DZIĘKUJĘ.

A jeśli ktoś z Was zastanawia się, czy warto z Kingą Bogdańską podjąć współpracę, to powiem Wam z całą pewnością WARTO.

Aaa i jeszcze coś, jeśli chcecie mieć cząstkę Bogdańskiej zawsze przy sobie, czy raczej tej Jej magii to zamówcie perfumy SENS by Kinga Bogdańska.”

 

Buziaki

Beata Izabela Pilarek

NIE ZWLEKAJ DŁUŻEJ DOŁĄCZ JUŻ TERAZ!

Jesteś gotowa na życie w zgodzie ze sobą?

KLIKNIJ TUTAJ!

 

Kinga Bogdańska

Jeśli masz pytania, śmiało pisz do mojej asystentki Moniki, pomoże i wyjaśni ! asystentka@kingabogdanska.com

Kinga Bogdańska – Coaching & Training © 2016 – 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

css.php