Holistyczne podejście do pielęgnacji oznacza zajęcie się własnym ciałem, w tym skórą twarzy w sposób całościowy, kompleksowo. Karmienie ciała – dobrym jedzeniem, duszy – spokojem, a skóry – naturą! Od starożytności wiadomo, że te czynniki są ze sobą mocno związane i z szacunku dla własnego ciała powinniśmy dbać o nie zarówno od wewnątrz jaki i z zewnątrz poprzez zabiegi lub kosmetyki, których używamy. Ale jak to dokładnie zrobić z korzyścią dla nas opowie nam Ewa Nadziak właścicielka Herbs – Naturalne kosmetyki od farmaceutów.

Jest pasjonatką, farmaceutką która w snach wymyśla kolejne produkty. W swoich produktach łączy zdrowie i urodę. Współpracuje z dietetykiem.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia video na:

[DLACZEGO WARTO HOLISTYCZNIE PODCHODZIĆ DO TEMATU PIELĘGNACJI SKÓRY? ]

💥[DLACZEGO WARTO HOLISTYCZNIE PODCHODZIĆ DO TEMATU PIELĘGNACJI SKÓRY? ]💥Holistyczne podejście do pielęgnacji oznacza zajęcie się własnym ciałem, w tym skórą twarzy w sposób całościowy, kompleksowo. Karmienie ciała – dobrym jedzeniem, duszy – spokojem, a skóry – naturą! Od starożytności wiadomo, że te czynniki są ze sobą mocno związane i z szacunku dla własnego ciała powinniśmy dbać o nie zarówno od wewnątrz jaki i z zewnątrz poprzez zabiegi lub kosmetyki, których używamy. Ale jak to dokładnie zrobić z korzyścią dla nas opowie nam @Ewa Nadziak waścicielka Herbs – Naturalne kosmetyki od farmaceutów . Jest pasjonatką, farmaceutką która w snach wymyśla kolejne produkty. W swoich produktach łączy zdrowie i urodę. Współpracuje z dietetykiem. Serdecznie zapraszam <3

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Mittwoch, 29. April 2020

 

css.php