Sytuacja w jakiej się znajdujemy nie miała jeszcze miejsca. Kwarantanna w dużej mierze przeniosła życie zawodowe do świata on-line i spowodowała zmiany, które odwracają rynek pracy w niektórych branżach o 180 stopni. Niemniej czas izolacji nie musi być czasem straconym pod względem inwestycji w siebie. nie musi, a nawet nie powinien, ponieważ kiedy wirus minie będziemy musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości, być może zmienić zawód, przekwalifikować się.

O tym, jak się do tego zabrać opowie nam Izabela Wołyniec-Sobczak I Coaching & doradztwo kariery I Rekruter I Trener:
coach & doradca kariery, trener, rekruter & headhunter, ekspert personal brandingu.

Wspiera kobiety, które pracują na etacie, w zmianie zawodowej, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po lepszą pracę. Pracę, która zapewnia rozwój, awans i satysfakcję finansową. Pomaga przygotować się do zmiany pracy, zmienić ścieżkę zawodową. Uczy, jak poruszać się po wymagającym rynku pracy, jak przygotować skuteczne dokumenty aplikacyjne, jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej oraz jak budować swoją markę osobistą, aby być cenionym i poszukiwanym przez pracodawców specjalistą. Prowadzi konsultacje i procesy coachingowe dla klientek indywidualnych, pracując nad ich rozwojem zawodowym. Oferuje kursy online i szkolenia otwarte dla wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoją karierą zawodową, zdobyć nową, satysfakcjonującą pracę, wyznaczyć nową ścieżkę kariery.

Czego dowiesz się podczas tej transmisji:
1. Dlaczego nigdy nie jest za późno na zmianę.
2. Od czego rozpocząć zmianę.
3. Co po kolei zrobić, jakie działania podjąć, aby zmienić branżę / zawód, przekwalifikować się.

Zapraszam do obejrzenia video na:

💥[W JAKI SPOSÓB ZMIENIĆ BRANŻĘ/ZAWÓD/PRZEKWALIFIKOWAĆ SIĘ?]💥

💥[W JAKI SPOSÓB ZMIENIĆ BRANŻĘ/ZAWÓD/PRZEKWALIFIKOWAĆ SIĘ?]💥Sytuacja w jakiej się znajdujemy nie miała jeszcze miejsca. Kwarantanna w dużej mierze przeniosła życie zawodowe do świata on-line i spowodowała zmiany, które odwracają rynek pracy w niektórych branżach o 180 stopni. Niemniej czas izolacji nie musi być czasem straconym pod względem inwestycji w siebie. nie musi, a nawet nie powinien, ponieważ kiedy wirus minie będziemy musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości, być może zmienić zawód, przekwalifikować się. O tym, jak się do tego zabrać opowie nam Izabela Wołyniec-Sobczak I Coaching & doradztwo kariery I Rekruter I Trener:coach & doradca kariery, trener, rekruter & headhunter, ekspert personal brandingu.Wspiera kobiety, które pracują na etacie, w zmianie zawodowej, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po lepszą pracę. Pracę, która zapewnia rozwój, awans i satysfakcję finansową. Pomaga przygotować się do zmiany pracy, zmienić ścieżkę zawodową. Uczy, jak poruszać się po wymagającym rynku pracy, jak przygotować skuteczne dokumenty aplikacyjne, jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej oraz jak budować swoją markę osobistą, aby być cenionym i poszukiwanym przez pracodawców specjalistą.Prowadzi konsultacje i procesy coachingowe dla klientek indywidualnych, pracując nad ich rozwojem zawodowym. Oferuje kursy online i szkolenia otwarte dla wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoją karierą zawodową, zdobyć nową, satysfakcjonującą pracę, wyznaczyć nową ścieżkę kariery. Czego dowiesz się podczas tej transmisji:1. Dlaczego nigdy nie jest za późno na zmianę. 2. Od czego rozpocząć zmianę.3. Co po kolei zrobić, jakie działania podjąć, aby zmienić branżę / zawód, przekwalifikować się.Oczywiście nie zabraknie 💥NIESPODZIEWAJEK💥.Jeśli uważasz, że ten live może być wartościowy dla Twoich znajomych udostępnij go proszę. Do zobaczenia <3

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Dienstag, 28. April 2020

 

css.php