Zarządzanie rozproszonym zespołem, pracującym w trybie home office to ogromne wyzwanie dla menedżerów. Poradzić muszą sobie oni z utrzymaniem zaangażowania pracowników. I z własnymi lękami, obawami, stresem.

W części firm adaptacja do sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa nastąpiła dość szybko. Mowa o przedsiębiorstwach, które już wcześniej stosowały nowoczesne narzędzia pracy czy komunikacji, miały też odpowiednie procedury.

Jednak wyzwaniem, na które firmy mogą nie być gotowe, jest przystosowanie się menedżera do nowych, kryzysowych warunków i utrzymanie na odpowiednim poziomie motywacji własnej i pracowników.

Moim gościem będzie Małgorzata Lewkowska: właścicielka szkoły językowej English Time w Białymstoku oraz platformy do nauki języka angielskiego pod marką English Time ONLINE. Od 19 lat uczy języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych, szkoli nauczycieli na szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, pisze artykuły do magazynów branżowych na temat zarządzania szkołą. Jej szkoła jest wynikiem dokładnego biznes planu, powstałego na bazie wcześniejszych doświadczeń związanych z zarządzaniem prywatną placówką.
Jako właściciel i dyrektor szkoły nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i zachęca do tego swój zespół. W ciągu niespełna pięciu lat prowadzenia szkoły językowej zbudowała 15- osobowy zespół, stworzyła autorskie pomoce do nauki języka angielskiego oraz wprowadziła Brytyjską metodę nauczania dzieci do swojej szkoły.
Konsekwencja i wytrwale dążenie do celu oraz wizja kreatywnej edukacji napędzają jej motor działania.

O czym będziemy mówić?
1. O budowaniu relacji z pracownikami przez cały czas,
2. Wartości firmy czy są w kryzysie ważne?
3. Procedury, po co są i dlaczego nie trzeba się ich bać.
4. Jak wykorzystać to co zainwestowałeś w zespół?

Zapraszam do obejrzenia video na:

[Jak komunikować się w sytuacji kryzysowej w pracy? Jak dostosować się do zmian i jak przygotować zespół?]

[Jak komunikować się w sytuacji kryzysowej w pracy? Jak dostosować się do zmian i jak przygotować zespół?]Zarządzanie rozproszonym zespołem, pracującym w trybie home office to ogromne wyzwanie dla menedżerów. Poradzić muszą sobie oni z utrzymaniem zaangażowania pracowników. I z własnymi lękami, obawami, stresem.W części firm adaptacja do sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa nastąpiła dość szybko. Mowa o przedsiębiorstwach, które już wcześniej stosowały nowoczesne narzędzia pracy czy komunikacji, miały też odpowiednie procedury.Jednak wyzwaniem, na które firmy mogą nie być gotowe, jest przystosowanie się menedżera do nowych, kryzysowych warunków i utrzymanie na odpowiednim poziomie motywacji własnej i pracowników.Moim gościem będzie Małgorzata Lewkowska : właścicielka szkoły językowej English Time w Białymstoku oraz platformy do nauki języka angielskiego pod marką English Time ONLINE. Od 19 lat uczy języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych, szkoli nauczycieli na szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, pisze artykuły do magazynów branżowych na temat zarządzania szkołą. Jej szkoła jest wynikiem dokładnego biznes planu, powstałego na bazie wcześniejszych doświadczeń związanych z zarządzaniem prywatną placówką. Jako właściciel i dyrektor szkoły nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i zachęca do tego swój zespół. W ciągu niespełna pięciu lat prowadzenia szkoły językowej zbudowała 15- osobowy zespół, stworzyła autorskie pomoce do nauki języka angielskiego oraz wprowadziła Brytyjską metodę nauczania dzieci do swojej szkoły. Konsekwencja i wytrwale dążenie do celu oraz wizja kreatywnej edukacji napędzają jej motor działania.O czym będziemy mówić?1. O budowaniu relacji z pracownikami przez cały czas,2. Wartości firmy czy są w kryzysie ważne?3. Procedury, po co są i dlaczego nie trzeba się ich bać.4. Jak wykorzystać to co zainwestowałeś w zespół?Oczywiście NIESPODZIEWAJKI czekają na Was:)Do zobaczenia <3

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Dienstag, 21. April 2020

 

css.php