Od ponad miesiąca zalewa nas fala kursów on-line. Kurs za kursem kurs popędza. Tematyka bardzo szeroka, od tego jak nawlec igłę po to jak “zrobić” ładne i mądre dzieci  Oczywiście piszę troszkę prześmiewczo, bo taki mój styl. Ale tak na serio, to mam wrażenie, że wszyscy stali się ekspertami od kursów on-line, ekspertami sprzedającymi swoją wiedzę w formie kursów on-line.

Jak nie oszaleć w tym gąszczu propozycji oraz czym się kierować i na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego produktu doradzi nam Magdalena Pawłowska: #1 ekspert kursów online w Polsce, przedsiębiorca, autorka #1 bestsellera „Jedna kampania do wolności” nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 wg. ECONOMICUS, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 180.000 pobrań), TOP10 Twórca Roku 2019 w Kategorii Firmowe i Finansowe, twórca największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online Kampania WOW.

Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie. Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii, m.in. dla jednego z klientów, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni. Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon.

Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.

Czas zawieszenia jeszcze chwile potrwa. Może będziesz musiała/musiał pomyśleć nad:
👉przebranżowieniem się,
👉dodatkowym dochodem,
👉zmiana strategii firmy,
👉 wzmocnieniem siebie.

Zapraszam do obejrzenia video na:

[NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY ZAKUPIE KURSÓW ON-LINE]

[NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY ZAKUPIE KURSÓW ON-LINE]Od ponad miesiąca zalewa nas fala kursów on-line. Kurs za kursem kurs popędza. Tematyka bardzo szeroka, od tego jak nawlec igłę po to jak "zrobić" ładne i mądre dzieci 🙂 Oczywiście piszę troszkę prześmiewczo, bo taki mój styl. Ale tak na serio, to mam wrażenie, że wszyscy stali się ekspertami od kursów on-line, ekspertami sprzedającymi swoją wiedzę w formie kursów on-line. Jak nie oszaleć w tym gąszczu propozycji oraz czym się kierować i na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego produktu doradzi nam Magdalena Pawłowska: #1 ekspert kursów online w Polsce, przedsiębiorca, autorka #1 bestsellera „Jedna kampania do wolności” nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 wg. ECONOMICUS, host podcastu Marketing MasterClass (ponad 180.000 pobrań), TOP10 Twórca Roku 2019 w Kategorii Firmowe i Finansowe, twórca największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online Kampania WOW. Współpracuje z ekspertami budując ich biznesy online w oparciu o sprzedaż produktów online. Radzą się jej znani autorzy, trenerzy i osoby showbiznesu, jak zmonetyzować ich obecność w Internecie.Magdalena na swoim koncie ma wiele udanych kampanii, m.in. dla jednego z klientów, dostarczyła klientów o wartości zakupowej 2,4 miliona PLN podczas dwumiesięcznej kampanii online, przy innej ponad 1 milion PLN przychodu w 15 dni, oraz 600 tysięcy PLN przychodu w 5 dni. Współtworzyła strategie digital marketingowe dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka, i dwie z nich przeprowadziła jako project manager. Innymi klientami byli m.in. mBank, Groupon.Misją Magdaleny jest edukacja przedsiębiorców w zakresie tworzenia produktów online, czyli opakowania i sprzedaży ich wiedzy w formie produktów internetowych. Wierzy, że dobrze prosperujący biznes jest fundamentem szczęśliwej rodziny.Czas zawieszenia jeszcze chwile potrwa. Może będziesz musiała/musiał pomyśleć nad:👉przebranżowieniem się,👉dodatkowym dochodem, 👉zmiana strategii firmy,👉 wzmocnieniem siebie.Bądź z nami, to na pewno nie będzie stracony czas.Kinga Bogdańska

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Montag, 20. April 2020

 

css.php