Mijają kolejne dni kwarantanny. Minęły święta totalnie inne od poprzednich. Spływa coraz więcej niepokojących informacji z mediów. Nawet jeśli do tej pory trzymałaś/łeś się pozytywnego myślenia to zaczynają Cię dopadać stany lękowe, strach o przyszłość, bezsensowność działań.


Wchodzimy w czas, w którym takie stany będą częstsze i w których coraz więcej osób się znajdzie. Wiem, że to nie jest pocieszające. Taka jest przykra prawda. Odizolowanie, niepokój, nieznana przyszłość, strach o bliskich powodują przeciążenie organizmu. Jak sobie z tym radzić? Jak się nie poddać i przetrwać? Gdzie szukać pomocy?

O tym porozmawiam podczas transmisji z moim gościem Mileną Gołda, która z z wykształcenia jest dyplomatą, z zawodu kobietą biznesu, z pasji doradcą duchowym, który za pomocą profesjonalnej wiedzy z zakresu coachingu, psychologii i doradztwa duchowego jest w stanie udzielić Ci profesjonalnej porady, jak znaleźć swój wewnętrzny spokój, dzięki któremu staniesz się szczęśliwym i spełnionym człowiekiem .Na live opowie Ci jak poradziła sobie z depresją po stracie rodziców, co pomaga jej pacjentom, którym podała te proste metody: Top 10 jak wyjść z depresji.

Dodatkowo na live opowie o systemie czakralnym i jak prosto ładować energetyzować czakry, o kilku kamieniach naturalnych i ich właściwościach, które wyciszają i działają jako odpromienniki. Wspomni też o magii kolorów i poda te, które wyciszają.

Zapraszam do obejrzenia video na:

[Oaza spokoju: Jak znaleźć swój wewnętrzny stan zen?]

[Oaza spokoju: Jak znaleźć swój wewnętrzny stan zen?]Mijają kolejne dni kwarantanny. Minęły święta totalnie inne od poprzednich. Spływa coraz więcej niepokojących informacji z mediów. Nawet jeśli do tej pory trzymałaś/łeś się pozytywnego myślenia to zaczynają Cię dopadać stany lękowe, strach o przyszłość, bezsensowność działań. Wchodzimy w czas w którym takie stany będą częstsze i w których coraz więcej osób się znajdzie. Wiem, że to nie jest pocieszające. Taka jest przykra prawda. Odizolowanie, niepokój, nieznana przyszłość, strach o bliskich powodują przeciążenie organizmu. Jak sobie z tym radzić? Jak się nie poddać i przetrwać? Gdzie szukać pomocy?O tym porozmawiam podczas transmisji z moim gościem Mileną Gołda, która z z wykształcenia jest dyplomatą, z zawodu kobietą biznesu, z pasji doradcą duchowym, który za pomocą profesjonalnej wiedzy z zakresu coachingu, psychologii i doradztwa duchowego jest w stanie udzielić Ci profesjonalnej porady, jak znaleźć swój wewnętrzny spokój, dzięki któremu staniesz się szczęśliwym i spełnionym cz��owiekiem.Na live opowie Ci jak poradziła sobie z depresją po stracie rodziców, co pomaga jej pacjentom, którym podała te proste metody: Top 10 jak wyjść z depresji. Dodatkowo na live opowie o systemie czakralnym i jak prosto ładować energetyzować czakry, o kilku kamieniach naturalnych i ich właściwościach, które wyciszają i działają jako odpromienniki. Wspomni też o magii kolorów i poda te, które wyciszają.Więcej o Milenie możesz poczytać na: www.milenagolda.pl Oczywiście rozdamy niespodziewajki.Serdecznie zapraszam <3

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Mittwoch, 15. April 2020

 

css.php