Muzyka jest jedną z sztuk pięknych, która wpływa na psychikę człowieka. Niejednokrotnie stanowi ważną część życia dla wielu osób; bardzo rzadko zdarza się, iż słowa „piosenka”, „dźwięk” wydają się niektórym po prostu jednymi z wielu innych otaczających nas czynników środowiska. Brzmienie wszelkiego rodzaju melodii oddziałuje na ludzi w sposób niewyobrażalny. Może wzbudzać pozytywne emocje i zmieniać ludzkie nastawienie do życia. Przenosi słuchacza w świat marzeń, potrafi wyciszyć i nadać nastrój danej sytuacji. W obecnym świecie praktycznie na każdym kroku towarzyszą nam brzmienia muzyki.


Muzyka to część każdego z nas. Spotykamy ją w każdym miejscu i w każdym czasie. To niepowtarzalne zjawisko, które trwa od wieków, a które nigdy nie przestaje być na topie. Łączy różnie środowiska i posiada wielkie wpływy na psychikę człowieka. Jak zaraza wpłynęła na dostępność muzyki, twórców, piosenkarzy, muzyków, artystów opowie nam Wokalistka Sabina SAGO , obdarzona charakterystyczną barwą głosu.Dzięki swojemu temperamentowi i barwnej osobowości w muzyce potrafi łączyć „ogień z wodą”.


SAGO wystąpiła w popularnym telewizyjnym show „The Voice Of Poland”, w którym podczas tzw. etapu ‘Przesłuchań w ciemno’ zachwyciła wszystkich trenerów swoim wykonaniem piosenki „Queen Of The Night” z repertuaru Whitney Houston. Artystka zagrała wiele ról musicalowych m.in. rolę Christine w anglojęzycznej wersji musicalu “The Phantom Of The Opera”. W roku 2012 wokalistka nagrała utwór pt.”Where there’s smoke” do filmu “W SYPIALNI” w reż. Tomasza Wasilewskiego. Natomiast w 2016 roku jej kompozycja pt.”Secret” stała się utworem przewodnim serialu internetowego “Wmiksowani”.


Sabina SAGO wystąpiła również w programie “Taniec z gwiazdami” wykonując utwór pt. “Caruso” Lucio Dalla podczas finałowego tańca Izy Janachowskiej i Pawła Stalińskiego. Sabina współpracowała m.in. z Marcinem Dańcem, Opole Gospel Choir, Ireną Jarocką, zespołem BRACIA, jak również Jackiem MEZO Mejerem, z którym nagrała utwory „Inspiracja” i „Syreni śpiew” do albumu „Mezoteryka” oraz duet „Oddycham Tobą”. SAGO ma za sobą występy także na wielu festiwalach takich jak: Karuzela Cooltury w Świnoujściu, Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie, Międzynarodowy Festiwal Piosenki Greckiej czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, na którym zaśpiewała z zespołem BRACIA utwór „Nad przepaścią”.

Obecnie wokalistka pracuje nad swoją solową płytą, która ukaże się już w przyszłym roku. Zapowiedzią płyty jest singiel pt. “Na pół”, do którego tekst napisała Karolina Kozak, natomiast autorką muzyki jest sama wokalistka Sabina SAGO we współpracy z gitarzystą Piotrem Łukaszewskim i producentem Dominikiem Łuniewskim.

Zapraszam do obejrzenia video na:

🌟[MUZYKA W CZASIE ZARAZY BALSAMEM NA ZSZARGANE NERWY]🌟

🌟[MUZYKA W CZASIE ZARAZY BALSAMEM NA ZSZARGANE NERWY]🌟Muzyka jest jedną z sztuk pięknych, która wpływa na psychikę człowieka. Niejednokrotnie stanowi ważną część życia dla wielu osób; bardzo rzadko zdarza się, iż słowa „piosenka”, „dźwięk” wydają się niektórym po prostu jednymi z wielu innych otaczających nas czynników środowiska.Brzmienie wszelkiego rodzaju melodii oddziałuje na ludzi w sposób niewyobrażalny. Może wzbudzać pozytywne emocje i zmieniać ludzkie nastawienie do życia. Przenosi słuchacza w świat marzeń, potrafi wyciszyć i nadać nastrój danej sytuacji. W obecnym świecie praktycznie na każdym kroku towarzyszą nam brzmienia muzyki.Muzyka to część każdego z nas. Spotykamy ją w każdym miejscu i w każdym czasie. To niepowtarzalne zjawisko, które trwa od wieków, a które nigdy nie przestaje być na topie. Łączy różnie środowiska i posiada wielkie wpływy na psychikę człowieka. Jak zaraza wpłynęła na dostępność muzyki, twórców, piosenkarzy , muzyków, artystów opowie nam Wokalistka Sabina SAGO , obdarzona charakterystyczną barwą głosu.Dzięki swojemu temperamentowi i barwnej osobowości w muzyce potrafi łączyć „ogień z wodą”.SAGO wystąpiła w popularnym telewizyjnym show „The Voice Of Poland”, w którym podczas tzw. etapu ‘Przesłuchań w ciemno’ zachwyciła wszystkich trenerów swoim wykonaniem piosenki „Queen Of The Night” z repertuaru Whitney Houston.Artystka zagrała wiele ról musicalowych m.in. rolę Christine w anglojęzycznej wersji musicalu "The Phantom Of The Opera" . W roku 2012 wokalistka nagrała utwór pt."Where there's smoke" do filmu "W SYPIALNI" w reż. Tomasza Wasilewskiego. Natomiast w 2016 roku jej kompozycja pt."Secret" stała się utworem przewodnim serialu internetowego "Wmiksowani".Sabina SAGO wystąpiła również w programie "Taniec z gwiazdami" wykonując utwór pt. "Caruso" Lucio Dalla podczas finałowego tańca Izy Janachowskiej i Pawła Stalińskiego.Sabina współpracowała m.in. z Marcinem Dańcem, Opole Gospel Choir, Ireną Jarocką, zespołem BRACIA, jak również Jackiem MEZO Mejerem, z którym nagrała utwory „Inspiracja” i „Syreni śpiew” do albumu „Mezoteryka” oraz duet „Oddycham Tobą”.SAGO ma za sobą występy także na wielu festiwalach takich jak: Karuzela Cooltury w Świnoujściu, Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie, Międzynarodowy Festiwal Piosenki Greckiej czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, na którym zaśpiewała z zespołem BRACIA utwór „Nad przepaścią”.Obecnie wokalistka pracuje nad swoją solową płytą, która ukaże się już w przyszłym roku. Zapowiedzią płyty jest singiel pt. "Na pół", do którego tekst napisała Karolina Kozak, natomiast autorką muzyki jest sama wokalistka Sabina SAGO we współpracy z gitarzystą Piotrem Łukaszewskim i producentem Dominikiem Łuniewskim.Nowy singiel i teledysku do utworu pt. "Na pół"Link do teledysku: https://youtu.be/mxpnAPmRl9cBądź z nami <3

Gepostet von Kinga Bogdańska – Mentorka Kobiet- Mistrzyń Swojego Życia am Montag, 13. April 2020

 

css.php