Dla kogo są te warsztaty?

Jeśli jesteś kobietą, która:

 

żyje w przekonaniu, że najpierw dzieci, mąż a na samym końcu  ona sama,

jest niezadowolona ze swojego życia i brakuje jej mocy sprawczej,

potrzebuje wsparcia i nie wie gdzie szukać pomocy,

czuje, że  ze wszystkim jest  sama, 

chce się oderwać od codzienności i spędzić czas wśród innych kobiet,

 szuka inspiracji w pokonywaniu przeszkód, jakie kładzie jej życie pod nogi,

spełnia oczekiwania innych i nie ma przestrzeni dla samej siebie,

żyje z przekonaniem, że na nic lepszego w życiu nie zasługuje,

nie rozwija swoich pasji, bo najbliżsi  twierdzą, że są one bez sensu i to strata czasu,

ma wewnętrzne głosy ograniczające jej  działania,

chce uwolnić się z trudnej sytuacji życiowej i potrzebuje odkryć siłę, aby tego dokonać,

czuje, jakby miała za chwilę wybuchnąć i wykrzyczeć: „mam dość”?

 

Mam dla Ciebie propozycję. Nie jestem wróżką i nie dam Ci cudownej różdżki, która odmieni Twoje życie, ale pokażę Ci co ja takiego zrobiłam i jakie kroki podjęłam, żeby być dzisiaj spełnioną i zadowoloną kobietą. Pokażę Ci jak zacząć od małych kroków  i jakie działania podjąć, aby wyjąć ze swojej klatki. Chcesz?

 

Co konkretnie da Ci udział w warsztatach „Mistrzyni Swojego Życia- Silna mimo wszystko”?

Odnajdziesz Samą Siebie.

Odkryjesz, jakie przekonania blokują Cię przed byciem Sobą i sięganiem po więcej i poznasz system codziennej pracy z nimi.

Poznasz historie 3 kobiet, które napotkały na ogromne trudności w życiu i pomimo tego odkryły w sobie siłę, aby je przezwyciężyć.

Stworzysz system, który będzie Cię wspierał codziennie.

Odkryjesz swoje „DLACZEGO”.

Rozprawisz się ze swoją przeszłością i wyciągniesz wnioski na przyszłość. Przekonasz się, że Twoja przeszłość może być trampoliną do wspaniałej przyszłości.

Odkryjesz swoje prawdziwe pragnienia i dowiesz się jak je wdrożyć  w życie.

Określisz kategorie swojego wymarzonego życia na bazie których je zaprojektujesz i wyjdziesz z gotowym planem do realizacji.

Zrozumiesz, ze najważniejszą osoba w Twoim życiu jesteś TY sama i od Ciebie wszystko się zaczyna.

Poznasz kroki niezbędne do tego, aby stać się Mistrzynią Swojego Życia.

Otrzymasz wsparcie, aby uporządkować swoje  dotychczasowe życie by móc z siłą i rozmachem ruszyć do przodu.

Odkryjesz w sobie siłę i moc sprawczą do działań o których zawsze marzyłaś, ale się bałaś.

Poznasz wiele interesujących kobiet, z którymi będziesz mogła nawiązać kontakt.

Zwiększysz swoją pewność siebie!

Otrzymasz materiały, które pozwolą Ci wracać do tego co najważniejsze po warsztatach.

Co mówią uczestniczki o warsztatach ‚”Silna Mimo Wszystko”?

„Kinga dziękuję.Za te warsztaty i przemianę jaką przeszłam. Za Twoją energię która działa na mnie jak balsam.Moje życie nabrało nowego blasku ,mam spokój w sercu i moc do działania. Dziękuję😘”

„Kiniu bardzo Ci dziękuje za te warsztaty. Było to coś całkowicie nie do opisania…Niesamowita moc, energia i ogromna wewnętrzna siła odkryta w samym sobie ❤️”

„Kinia, jestem szczęśliwa, że zdecydowałam się wziąć udział w spotkaniu z Tobą 😊 To były niezapomniane emocje i wrażenia. Jesteś niesamowitą osobą, która swoją siłą i energią zaraża wszystkich dookoła. Rób dalej to co zaczęłaś, bo masz do tego wybitny talent 😘 Dziewczyny, jeśli chcecie stać się MISTRZYNIAMI SWOJEGO ŻYCIA zróbcie pierwszy krok na tej drodze i spotkajcie się z Kiną 💪👍😘”

„Cudowne spotkanie wspaniałych kobiet dobiegło końca ❤ byłam zaszczycona przebywać w tak cudownym gronie uroczych kobiet które wyruszyły w podróż w głąb siebie by odkryć swoje JA 💥
________________
Kinga Bogdańska dziękuję Ci za wywołanie mnie do tablicy by odkryć moją wewnętrzną siłę i pokazać mi, że wszystko co najlepsze dopiero przede mną 🌹 Praca nad sobą to najlepsza praca jaką można wykonać by pójść dalej i cieszyć się życiem na maksa 😀
____________
Moje dzisiejsze lekcje 👇

1️⃣ Zdobędziesz każdy szczyt jeśli pójdziesz przed siebie i pozwolisz prowadzić się Twojej intuicji.
2️⃣ Zapal się do życia i zacznij płonąć 🔥 rozpal swój wewnętrzny OGIEŃ 💥
3️⃣ MAM TĘ MOC ✌️
4️⃣ Nie bój się spełniać swoich marzeń które czekają byś w końcu po nie sięgnął🎁
5️⃣ Każdy dzień jest wart uśmiechu nawet jeśli najpierw popłyną łzy wzruszenia 😁
6️⃣ Podnoś się z każdego upadku jeszcze bardziej silna i pokaż jak piękne jest życie pomimo doświadczeń które Cię spotkały 🙄
7️⃣ Skup się na tym co jest w Tobie piękne i zacznij nad tym pracować by stało się zaje…, wtedy cała reszta która Ci się nie podoba również na tym zyska 💪
8️⃣ Nie pozwól sobie na stanie w miejscu bo z każdego bagna można wyjść i rozkwitnąć jak kwiat 🌷
9️⃣ Wyrzuć to co Ci nie służy do kosza i nigdy więcej po to sięgaj, zrzuć balast złych emocji by pozwolić życiu płynąć ‼️
🔟 Uwierz w swoje możliwości a przekonasz się, że za rogiem czeka na Ciebie szczęście którego tak bardzo szukasz w życiu 🤔”

„Cieszę się, że wzięłam udział w warsztatach „Mistrzyni Swojego Życia” który prowadziła Kinga Bogdańska, cudowna mentorka, kobieta sukcesu i wspaniała mama. Udział w nich pozwolił mi odkryć siebie, zobaczyć że nigdy nasza sytuacja nie jest beznadziejna dopóki wierzymy, że jest lepszy świat który możemy sobie sami stworzyć. Poznanie cudownych kobiet które mają problemy podobne do nas pokazuje, że każde zło można przekuć w dobro i odnaleźć swój wewnętrzny diament. Siła która w nas drzemie obudzi się gdy dotrzemy do swojego „JA” które często nas woła ale nie chcemy go słyszeć. Każda kobieta zasługuje na sukces dlatego z czystym sercem polecam Ci tego typu warsztaty by móc wrócić do siebie i stać się „Silna Mimo Wszystko”.W warsztatach powinna wziąć udział każda kobieta która szuka drogi do siebie i chce zrobić porządek w swoim życiu by móc zamknąć mroki przeszłości i ruszyć z uniesioną głową w przyszłość. Jeśli jesteś Kobietą, która najczęściej o sobie zapomina dbając o dom i rodzinę,  która wiecznie nie ma czasu aby zadbać o swoje wnętrze by móc poukładać swój wewnętrzny chaos o którym nie mówimy głośno przyjdź na warsztaty i zadbaj o siebie. ”

 

„Co to znaczy być „mistrzynią swojego życia”? Czy współczesna Kobieta może poczuć się „mistrzynią” w natłoku pędzących spraw i obowiązków? Czy „silna mimo wszystko” to tylko pięknie brzmiący tytuł warsztatu Kingi Bogdańskiej Mentorki, Trenerki Rozwoju Osobistego i Coacha?

13 października w Warszawie odbył się warsztat „MISTRZYNI SWOJEGO ŻYCIA; SILNA MIMO WSZYSTKO” zorganizowany i poprowadzony przez Kingę Bogdańską. Był to niezwykły, tętniący kobiecą energią, pełen refleksji i wglądów w siebie dzień. W trakcie, którego uczestniczki prowadzone w procesie rozwojowym przez Kingę Bogdańską miały możliwość za pomocą wielu ćwiczeń indywidualnych i grupowych m.in. rozpocząć pracę nad swoimi przekonaniami, odkryć swój wewnętrzny diament, wyrzucić z ciała blokady i przetransformować je w nową, czystą energię.

Wzruszenia, głębokie procesy i szczere podziękowania zakończyły ten intensywny dzień pracy z samą sobą i upewniły Kingę Bogdańską, że to co zrobiła ma ogromna wartość.”

NIE ZWLEKAJ DŁUŻEJ ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ!

BILET STANDARD

od 21 listopada 2018 cena wzrasta do 297 zł
197
  •  
  • Co zyskasz?
  • Udział w warsztatach
  • Skrypt szkoleniowy
  • Dostęp do zamkniętej grupy tylko dla uczestników (dalszy kontakt)
  •  
  •  
  •  
KUP TERAZ

Agenda  warsztatów

9.00 – 09.55 Rejestracja (wystarczy okazać dowód tożsamości, po zakupie szkolenia wpiszemy Cię na listę. Nie wysyłamy dodatkowych biletów.)

10.00 – 11.30 Moduł szkoleniowy

11.30 – 11.45 Przerwa kawowa (30 zł całodniowa- należy zamówić wcześniej i opłacić przy rejestracji)

11.45 – 14.00 Moduł szkoleniowy

14.00 – 15.00 Przerwa obiadowa (40 zł-należy zamówić wcześniej i opłacić przy rejestracji lub przywieźć ze sobą przekąski)

15.00 – 16.30 Moduł szkoleniowy

16.30 – 16.45 Przerwa kawowa 

16.45 – 18.30 Moduł szkoleniowy i NIESPODZIANKA


Podczas wydarzenia istnieje możliwość kupienia książek.

Warsztaty odbędą się w Hotelu Agit Congress & SPA w Lublinie- organizator zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca.

 

Moim celem jest wzmacnianie kobiet w ich osobistej drodze do mistrzostwa, do pokonywania barier, życia zgodnego z marzeniami, i z własną, unikalną osobowością, także uwolnienie potencjałów i blokad, które stoją na drodze do ich realizacji.

Jestem przekonana, że każdy ma możliwość kształtowania swojego życia i decydowania o jego jakości. Chcę wspomagać i towarzyszyć tym przemianom, ponieważ wierzę, że silna kobiety to silne, spójne, szczęśliwe i wartościowe społeczeństwo.

Pracuję z osobami z pierwszych stron gazet, pracownicami korporacji, właścicielkami biznesów, z tymi kobietami, które gotowe są na pracę nad sobą, mają na to czas i środki.
Nie obiecam Ci, że Twoje życie się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie.  Pozwól mi być towarzyszką  Twojej zmiany.

Jesteś gotowa na życie w zgodzie ze sobą?

KLIKNIJ TUTAJ!

 

Kinga Bogdańska

Jeśli masz pytania albo chcesz skorzystać z opcji płatności ratalnej, śmiało pisz do mojej asystentki Moniki, pomoże i wyjaśni ! asystentka@kingabogdanska.com

Kinga Bogdańska – Coaching & Training © 2016 – 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

css.php