Dla kogo są te warsztaty?

Jeśli jesteś kobietą, która:

 

żyje w przekonaniu, że najpierw dzieci, mąż a na samym końcu  ona sama,

jest niezadowolona ze swojego życia i brakuje jej mocy sprawczej,

potrzebuje wsparcia i nie wie gdzie szukać pomocy,

czuje, że  ze wszystkim jest  sama, 

chce się oderwać od codzienności i spędzić czas wśród innych kobiet,

 szuka inspiracji w pokonywaniu przeszkód, jakie kładzie jej życie pod nogi,

spełnia oczekiwania innych i nie ma przestrzeni dla samej siebie,

żyje z przekonaniem, że na nic lepszego w życiu nie zasługuje,

nie rozwija swoich pasji, bo najbliżsi  twierdzą, że są one bez sensu i to strata czasu,

ma wewnętrzne głosy ograniczające jej  działania,

chce uwolnić się z trudnej sytuacji życiowej i potrzebuje odkryć siłę, aby tego dokonać,

czuje, jakby miała za chwilę wybuchnąć i wykrzyczeć: „mam dość”?

 

Mam dla Ciebie propozycję. Nie jestem wróżką i nie dam Ci cudownej różdżki, która odmieni Twoje życie, ale pokażę Ci co ja takiego zrobiłam i jakie kroki podjęłam, żeby być dzisiaj spełnioną i zadowoloną kobietą. Pokażę Ci jak zacząć od małych kroków  i jakie działania podjąć, aby wyjąć ze swojej klatki. Chcesz?

 

Co konkretnie da Ci udział w warsztatach „Mistrzyni Swojego Życia- Silna mimo wszystko”?

Odnajdziesz Samą Siebie.

Odkryjesz, jakie przekonania blokują Cię przed byciem Sobą i sięganiem po więcej i poznasz system codziennej pracy z nimi.

Poznasz historie 3 kobiet, które napotkały na ogromne trudności w życiu i pomimo tego odkryły w sobie siłę, aby je przezwyciężyć.

Stworzysz system, który będzie Cię wspierał codziennie.

Odkryjesz swoje „DLACZEGO”.

Rozprawisz się ze swoją przeszłością i wyciągniesz wnioski na przyszłość. Przekonasz się, że Twoja przeszłość może być trampoliną do wspaniałej przyszłości.

Odkryjesz swoje prawdziwe pragnienia i dowiesz się jak je wdrożyć  w życie.

Określisz kategorie swojego wymarzonego życia na bazie których je zaprojektujesz i wyjdziesz z gotowym planem do realizacji.

Zrozumiesz, ze najważniejszą osoba w Twoim życiu jesteś TY sama i od Ciebie wszystko się zaczyna.

Poznasz kroki niezbędne do tego, aby stać się Mistrzynią Swojego Życia.

Otrzymasz wsparcie, aby uporządkować swoje  dotychczasowe życie by móc z siłą i rozmachem ruszyć do przodu.

Odkryjesz w sobie siłę i moc sprawczą do działań o których zawsze marzyłaś, ale się bałaś.

Poznasz wiele interesujących kobiet, z którymi będziesz mogła nawiązać kontakt.

Zwiększysz swoją pewność siebie!

Otrzymasz materiały, które pozwolą Ci wracać do tego co najważniejsze po warsztatach.

Kim są 3 niesamowite i inspirujące kobiety?

Monika Banasiak- Królowa Życia, autorka książek,  bizneswoman,  która udowadnia, że można narodzić się na nowo. Nie da się jej opisać – trzeba ją poznać! Tej kobiety nie można jednoznacznie określić, bo w każdym obszarze życia jest prawdziwa, a więc nieprzewidywalna. Ona już wie, że za wszystko co uczyniła w życiu, za swoje dobre i złe wybory musiała słono zapłacić. I robi to z pokorą. Ocaliło ją to, że zawsze konsekwentnie pozostaje sobą. Na zgliszczach swojego życia odrodziła się jak Feniks budując siebie na nowo. Dobre rzeczy w życiu nauczyły ją jak kochać życie, a złe jak nie żyć. Zrozumiała, że mądre kobiety znają swoje granice a inteligentne wiedzą jak je przekraczać. Codziennie je przekracza i stawia sobie coraz trudniejsze. W swoim wystąpieniu opowie o tym jak uporządkować siebie, by osiągnąć absolut: SILNA MIMO WSZYSTKO- W DRODZE DO SAMEJ SIEBIE.


Kinga Piwowarska, redaktor naczelna biznesowo-rozwojowego portalu Fokus na Biznes, Redaktor naczelna lifestylowego działającego od 2009 roku portalu Woman-News, coach, motywatorka, Ekspertka budowania autentycznej marki w mediach. Laureatka nagrody Diament Kobiecego Biznesu.Swoim przykładem zachęca kobiety do podjęcia decyzji o świadomym i szczęśliwym życiu. Inspiruje do podążania za głosem intuicji bez względu na opinie innych. Jest przykładem na to, że chcieć to móc!
Tytuł wystąpienia: SILNA MIMO WSZYSTKO, BO TAK ZDECYDOWAŁAM.


Marzena Ewa Zdolska,właścicielka Agencji Kreatywnej Clever Media, pomysłodawczyni i organizatorka trzech edycji Dolnośląskiego Forum Business & Motivation, które zgromadziło blisko 1500 osób w ciągu ostatnich 3 lat, Certified International Professional Business Trainer.

Jej życiową misją jest inspirowanie do zmiany kobiet, które nie potrafią odnaleźć swojej wewnętrznej siły i ją wykorzystać do budowania pełnego, i świadomego życia. Marzena jest doskonałym przykładem na to, że bez względu na pochodzenie, status materialny czy przeszłość – każdy z nas jest w stanie osiągnąć swoje cele, o czym w niezwykle inspirujący sposób opowiada podczas swoich wystąpień.
W swoim wystąpieniu: SILNA MIMO WSZYSTKO, BO WYBRAŁAM SZCZĘŚCIE pokaże, że bez względu na to, co Cię w życiu spotkało musisz pójść dalej, a gdy przekroczysz tę magiczną granicę strachu i pogrzebiesz przeszłość, która już nic nowego Ci nie przyniesie – wtedy poczujesz prawdziwą wolność, która ją zaprowadziła po marzenia i sukces, o którym wcześniej tylko marzyła. Chce tam zobaczyć też Ciebie !

NIE ZWLEKAJ DŁUŻEJ ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ!

BILET STANDARD

Ta cena obowiązuje do 1 września
297
 •  
 • Co zyskasz?
 • Udział w warsztatach
 • Skrypt szkoleniowy
 • Dostęp do zamkniętej grupy tylko dla uczestników (dalszy kontakt)
KUP TERAZ

BILET VIP

Ta cena obowiązuje do 1 września
647
 •  
 • Co zyskasz?
 • Udział w warsztatach
 • Skrypt szkoleniowy
 • Dostęp do zamkniętej grupy tylko dla uczestników (dalszy kontakt)
 • Specjalne miejsca z przodu
 • Torbę z prezentami: książki  oraz prezenty od Partnerów
 • Lunch z Mentorkami i  możliwość konsultacji
 •  
KUP TERAZ

Moim celem jest wzmacnianie kobiet w ich osobistej drodze do mistrzostwa, do pokonywania barier, życia zgodnego z marzeniami, i z własną, unikalną osobowością, także uwolnienie potencjałów i blokad, które stoją na drodze do ich realizacji.

Jestem przekonana, że każdy ma możliwość kształtowania swojego życia i decydowania o jego jakości. Chcę wspomagać i towarzyszyć tym przemianom, ponieważ wierzę, że silna kobiety to silne, spójne, szczęśliwe i wartościowe społeczeństwo.

Pracuję z osobami z pierwszych stron gazet, pracownicami korporacji, właścicielkami biznesów, z tymi kobietami, które gotowe są na pracę nad sobą, mają na to czas i środki.
Nie obiecam Ci, że Twoje życie się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądało Twoje życie.  Pozwól mi być towarzyszką  Twojej zmiany.

Jesteś gotowa na życie w zgodzie ze sobą?

KLIKNIJ TUTAJ!

 

Kinga Bogdańska

Jeśli masz pytania albo chcesz skorzystać z opcji płatności ratalnej, śmiało pisz do mojej asystentki Moniki, pomoże i wyjaśni ! asystentka@kingabogdanska.com

PATRONAT MEDIALNY

Kinga Bogdańska – Coaching & Training © 2016 – 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

css.php