targi beauty days - kinga bogdanska


Targi Fryzjerskie I Kosmetyczne Beauty Days

19-21 maja 2017 Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie

 
Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to unikatowe wydarzenie o charakterze edukacyjnym
i biznesowym. Inicjatywa zrzesza miłośników branży kosmetycznej oraz fryzjerskiej, zarówno
profesjonalistów poszukujących inspiracji i nowych dróg rozwoju swojej działalności, jak i
pasjonatów-amatorów żądnych najmodniejszych trendów. Targi są doskonałą okazją do poznania
branżowych nowości, jak i zaznajomienia się z bogatą ofertą produktów specjalistycznych oraz
zabiegów dostępnych na rynku.
Podczas Targów poprowadzę ty moduły szkoleniowe pt. „Obudź Swój wewnętrzny Skarb”.

Aby dostać BEZPŁATNĄ wejściówkę na moje warsztaty wystarczy, że pod postem na facebook’u napiszesz 3 zdania dlaczego chciałabyś wziąć udział w warsztacie i odeślesz swoje zgłoszenie na mail: m.zakrzewska@ptak.com.pl wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko, adres email, numer telefonu) i informacją, który dzień odpowiada Ci najbardziej.

Uwaga! ZAPISY do wyczerpania miejsc!

Harmonogram:
19 maja 2017 godzina 13.00 – 15:00
20 maja 2017 godzina 13.00 – 15:00
21 maja 2017 godzina 10.00 – 12:00


Business women congres


VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS: Transformacja – nowe podejście do biznesu

2 czerwca osobiście na kongresie poprowadzę panel dyskusyjny pt. „Jak nie zwariować będąc Żonglującą Matką prowadzącą swój biznes?”.

Nic nie tracisz, a jedynie możesz zyskać!

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu i magazyn „Businesswoman & life” zapraszają na VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1-2 czerwca 2017 r. (czwartek i piątek), w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu. Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – podejście do biznesu.

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych, zarówno tych prowadzących już przedsiębiorstwo i poszukujących dalszych możliwości rozwoju, jak również dla osób poszukujących pomysłu i inspiracji do założenia własnego biznesu. Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study.

VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS to największy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń. 


eco kobieta kongres

Letnia edycja – ECO KOBIETA

„W ECO relacjach z samą sobą ” to temat przewodni letniej edycji konferencji ECO-KOBIETA. To już trzecie spotkanie skierowane do kobiet, które pragną żyć w zgodzie ze sobą, swoimi pragnieniami i potrzebami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się z uczestniczkami kobiety, które wkroczyły na drogę rozwoju, osiągnęły sukces i teraz pomagają innym wejść na tory świadomego życia. 

Kinga Bogdańska – Żonglująca Mama opowie jak dobierać role w życiu i jak ze spokojem serca rezygnować z tych, które nam nie służą. Tajniki udanych relacji damsko – męskich zdradzi Ania Witowska, znana wielu jako autorka książki „Babskie fanaberie”, a do projektu #fitUMYSŁ zaprosi Paulina Kraklio. Patrycja Załug, trenerka kobiecej pewności siebie, podpowie jak być pewną siebie kobietą i czerpać z życia pełnymi garściami, zaś Renata Wrona opowie jak ważny jest wizerunek w budowaniu wiarygodności biznesowej, w świat finansów wprowadzi uczestniczki Dominika Nawrocka, autorka książki „Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”. Udział w konferencji ECO-KOBIETA to dzień spędzony z inspirującymi kobietami, rozmowy przy kawie i ciekawe możliwości biznesowe. Słowo od autorki konferencji o letniej edycji konferencji ECO-KOBIETA można znaleźć na stronie http://www.eco-kobieta.pl.